Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Kdyby náhodou někdo se vyznal v dobrých android gamebookách nechám si rád poradit a doporučit - teď sjíždim sérii Lone Wolf a mohu jenom doporučit.
    • A to myslíš tu aplikaci Joe Dever's Lone Wolf, nebo jak se to jmenuje, nebo nějaká interaktivní PDF těch gamebooků? Budu rád za tipy. Před lety jsem odpadl někde u šestého dílu, ale nikdy není pozdě, zahrát si celého Lone Wolfa!!!

      Jinak, od Devera jsem kdysi hrál minisérii Grey Star the Wizard, je to ze stejného světa a má to čtyři díly, možná bys to sehnal taky.

      PS: Do hradu goblinů FTW!
      • Sr_Lobo
        Normalni prdni do google play "Lone Wolf Saga" obsahuje to obsahuje to Kai Series, Magnakai Series a Grand Master Series. Je to normalne interaktivni programek kde je vsechno od managementu inventare az po souboje, je to zadarmo, ale kdyz sem zjistil, ze sem s tim vytuhl prvnich 20 hodin tak sem aspon tech mrskejch 10 euro autorovi poslal *4*. Fakt pecka obsahuje to i mapy kde se ukazuje kudy hrac cestoval podle toho jak se rozhodl atd.
        Pardon za diakritiku, mastim to na mobilu.
        • Díky za tip, už to instaluju :-D
          • Sr_Lobo
            No super, snat se bude libit. Hlavne jim pak posli nejakou zlatku kdyz se ti to bude libit ;-)
      • Pethulla
        https://www.projectaon.org/en/Main/Home
        - legálně všechny gamebooky od Joe Devera - tj. i ty které česky nikdy nevyšly plus další u nás nikdy nevydané věci. Akorát chybí ty knihy Legendy Magnamundu, protože spoluautor nedal souhlas.
  • Samurajův meč mám, ale vzhledem ke sbírce asi nedám :) Mám však dvakrát Fantoma Ulice a sháním dlouhodobě Komando Robotů (což je můj nejoblíbenější gamebook vůbec). V teorii bych snad i ten Samurajův meč i za něj vyměnil.
    • OK! Mám ho asi dvakrát, podívám se.
      • Mrkni určitě, můžeme vyměnit :) Vyměnit můžeme i emaily, ať tu nespamujeme debatu.
        • Razím offline, tak iraeld@gmail.com a domluvíme se :)
  • ZDRAVIM!
    Prosim vás potřebuju se zeptat, jestli tu neni někdo kdo by měl někde na půdě nebo ve sklepě či na poličce, anebo na jiném místě jeden nebo všechny z dále uvedených gamebooků.
    -SAMURAJŮV MEČ
    -CHRÁM ZKÁZY
    -Jeskyně sněžné čarodějnice

    Jestli ano koupím! Jsou to jediné kousky a budu mít komplet původní knižní sbírku.
    Případně pokud máte i jiné v super stavu dejte vědět a nějak se domluvíme.
    DÍKY MOC!
    • Ty zrovna mám ale neprodám :) Spíš sháním jestli někdo nemá právě touto hrou zpracovanou Korunu Králů. Tehdy se špatně sháněla a teď už je to téměř nemožné.
      • K čemu ti jsou amotný? Nedělej stejně je jednou vyhodíš a teď si mužeš i něco přividělat a udělat dobrej skutek....
        Korunu králů samozřejmě mám, ale jako součást Sorcery komletu.
      • Korunu králů mám, ale s největší pravděpodobností se jí nevzdám :)
    • Vidíš, já zas nemám Krvavá Moře, jinak mám komplet.
      Hlavně miluju ságu Magie. A je mi záhadou, jak mi tohle mohlo uniknout ! :) Vzhůru do Mampangu :)
      • Kecáš nikdo nemá komplet... nikdo mu neni blíž než já :D Nebo tomu nevěřim. Krvavá moře jsem sehnal náhodou, ale jsou bez té mapky ce se ke knížce dávala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit