zavřít
...

Poslední epizoda Life Is Strange: Before the Storm vyjde těsně před Vánoci

Prequelová série epizodických adventur Life Is Strange se blíží k neodvratnému konci, tedy zřejmě k pomyslné bouři, kterou název předesílá. Třetí a poslední epizoda Hell is Empty vyjde 20. prosince, takže si můžete připravit kapesníčky na finální rozloučení s teenagerkami Rachel a Chloe. Dívky se před...
  • m0us3r (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    "Epizoda, která zřejmě vyplní prostor mezi oběma sériemi" - pokud vím, mělo by se to odehrávat před Before the Storm, 5 let před původním Life is Strange. Farewell jakožto rozloučení Max a Chloe, když se Max stěhuje z Arcadia Bay, či tak nějak.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No výborně, nadělím si pod stromeček kompletní verzi. Hm, jestlipak bude taky krabicová limitka? Ta od jedničky je moc hezká.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Inquisitor tiscali.cz
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Taky čekám na komplet, nemám rád epizodní hraní.
      7.12. (10 dnů)

reagovat

• PLuto.petr tiscali.cz
        4 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jsem na tom stejně. Víceméně jen jednou jsem si zkusil zahrát jen jednu epizodu, jinak vždy celou sérii naráz.
        7.12. (10 dnů)

reagovat

• host (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          jj je to docela na prt když čekáš pomalu půl roku na konec hry. LiS jsem hrál komplet a bylo to dost intenzivní zážitek tímto akurát ty emoce po čase vyprchají.
          PS. po dokončení preqelu si troufám říci, že si to zahrají s chutí znovu a původní LiS bude mít o jeden rozměr navíc
          a stejně za vše může školník *1*
          7.12. (10 dnů)

reagovat

• PLuto.petr tiscali.cz
            2 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Já hlavně obecně mívám problém si už po týdnu pamatovat, o čem byl původní díl (u televizních seriálů). U herní sériem, kde jsou mezi epizodami několikatýdenní (a někdy i několikaměsíční) pauzy, tak je jakákoliv návaznost úplně ztracená...
            7.12. (10 dnů)

reagovat

• ucho tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              life is strange jsem jel bez větších přestávek snad každý den, ale přiznám se, že jak člověk zkoušel různé varianty toho, co se stane, měl jsem z toho v hlavě guláš i tak, že jsem si nebyl jistej, co je aktuální :)
              7.12. (10 dnů)

• lol (anonym)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      limitku vám slíbit nemůžu, komplet krabici očekávejte.
      7.12. (10 dnů)

reagovat

• host (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      a soundtrack ten původní v LiS byl parádní. což je docela legrační pač tento styl neposlouchám ani nikterak jsem nevyhledával a pak, že hry člověka neobohatí *1*
      7.12. (10 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.82.112.193.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.