Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Transformers *7*
  • Ano, navíc si myslím, že Fargo do toho dá i něco ze svých peněz. Na začátku sliboval 100,000$. Každopádně doufám, že finálním produktem vydělají dost na další takovéto projekty.
  • Navíc jsem zapoměl odečíst zdanění celé částky. Neví někdo kolik procent by to mohlo být?
  • Vybírat přes Kickstareter peníze na český filmy, tak se může jít Hollywood zahrabat. "Merkur kicks Trasmormer's asses" a jiné velkorozpočtové sci-fi-digi trháky.
  • Cahir
    Peníze poslány. Jen se modlím, aby se Fargo a spol. neutrhli příliš ze řetězu (rozuměj nepřeceňovali svoje síly).
  • smejki
    Fargo není blbec, ten to má spočítané. Hodně odměn udělal digitálních, aby nesežraly moc peněz. Je ale pravda, že je nutné si uvědomit, že 3mega nejdou do hry, ale do všeho.
  • smejki
    ten "pavoučí" robot vychází z Wasteland 1. Tehdy ještě Avellone tahal holky za copánky... a pařil Wasteland :D
  • Naprostej souhlas a proto nikdy žádnemu Kickstarter projektu peníze nepošlu. Leda že by mi zaměstnavatel nečekaně zvýšil plat třeba na dvojnásobek, pak bych si to mohl dovolit risknout :-)
  • Je smutné, že si z celkové sumy sebere pro sebe KickStarter 5% a Amazon 5%, což je nezanedbatelných 300,000$. Když si navíc odečtete peníze za dopravu, trička, odznaky a jiné blbosti, tak určitě přes 600,000$ na vývoj ani nepůjde.
  • Jak vidím ten artwork, kde jsou všude liány a pavoučí robot tak mi něco říká, že Avellone zase zatrollí jako u FNV, kde design lokací byl pro mne nesnesitelný. Co je špatnýho na poušti?
  • Bude dulezite pro budoucnost,jak dopadne tenhle projekt.
    Pokud to skonci propadakem, tak se to myslim negativne odrazi na dalsich takovych pokusech,coz by byla skoda.
  • Shaker
    blby je, ze i kdyz jsou tyhle lidi veterani, tak nikdy dopredu nevis, jak to dopadne, to samy u hry o par clanku niz Police warfare. Zni to proste uzasne, az moc na to aby to byla pravda.
  • Ovšem nejdřív ještě musíš věřit svému "zdravému úsudku".
  • smejki
    BTW placení Paypalem by mělo časově trochu přetahovat, takže pokud nestihnete KS, prubněte ho.
  • smejki
    palec hore
  • smejki
    jedinou obranou je zdravý úsudek. jediným motorem je důvěra. jako skoro u všeho.
  • New Yrok beru zpět, tropy ne: Enslaved, Last of US, Crysis 3, Wasteland 2. Zatím.
  • Neříkám že ne, právě naopak- já jen popisuji proč je NY tak často používané. Neříkám tedy že je to nutnost, říkám že je to právě ona "prvoplánová vábnička" onoho marketingu o které jsi pak napsal i ty.:) ..
  • placeni vyvoje her hracema, hmm... zajimavy je, ze se z toho mozna stane jedina moznost, jak si zahrat kvalitni titul neovlivnenej nenasytnosti vydavatelu, ale zaroven je tu porad moc velka sance na to, ze nas vyvojari vysplouchnou nebo, ze finalni produkt, pokud se nakonec dokonci nebude takovej, jak bysme si ho prali... kristalova koule by nebyla?
  • smejki
    no zas... většina postapo her se bez významných pamětihodností obešla s klidem. To jen marketingoví "géniové" sahají po prvoplánových vábničkách jako právě po New Yorku (a hlavně soše svobody), roztrhaných amerických vlajkách a Capitolu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit