Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Vždycky když jdu koupit mlíko, tak si řikám jak nudný to je :D
  • Ach ty vzpomínky.

    Zase jednou budu moct vytasit svoje nádobíčko na nic netušící policistku, pomočím jí od hlavy k patě a až začne zvracet tak jí useknu hlavu třebas lopatou a pejsek mi jí bude aportovat. Případné svědky incidentu zastřelím pistolí zastrčenou do kočičího zadku. *15*
    • ... a pak se vratis domu a pustis si Postal 2. *3*
  • Hra, ktera jeste dnes zkuposobuje nocni pomocovani nejednomu strazci pokrytecke moralky, neprizpusobivych mensin a deviantu. Diky Bohu za ni.
    • Naprosto bezducha kravina, zoufalost o nicem, radoby sokantni pikacovina pro nedospele decka.
      • ajaj, první strážce pokrytecké morálky už dorazil *1*
        • Moralka s tim nema co delat, ta hra je proste naprosta blbost a nuda.
          • Jack1947
            Opět, tvůj názor a ten je jen tvůj. Většiny názor je že tvůj názor, "TVůJ" je milný a špatný. *15*
  • Erendiel
    Co jste čekali u datadisku na 10 let starou hru? *7* Náhodou to kupodivu nevypadá nejhůř *15*
  • kennyB
    Postal 2 byla skvělá hra, u které se dalo pořádně vyřádit. Pořád vidím tu diskotéku, a já tam vběhl s kanystrem benzínu *1*
    • Já tam tehdy naběhl s rozepnutým poklopcem. Pokudivu mezi čtyřprocentním osazenstvem to nevyvolalo obdiv, ale paniku, všichni začali ječet a utíkat. :D
  • kubi-wan
    Bijte mě, ale já mám tenhle starej typ grafiky hodně rád.
    • Ehm a co se ti na ní líbí v porovnání se současnou grafikou jestli se můžu zeptat? A zkus odpovědět bez vlivu nostalgie, díky :)
      • kubi-wan
        Její účelnost a přehlednost. To, jak autoři hry museli řešit spoustu technologických překážek, jakym způsobem se s nima vypořádali. Neni to přesraný dvaceti filtrama. Zkrátka na herní grafice neposuzuju jenom líbí/nelíbí. Sleduju ji z hlediska její evoluce, a to mě na ní baví. A doufám, že s probíhajícim zájmem o retro se za chvíli vedle pixelartových hopsaček začnou objevovat taky střílečky s takovouhle cílenou nízkopolygonovou grafikou jak z přelomu tisíciletí. Protože i to se dá udělat stylově.
      • to byl Unreal Engine 2, uměl otevřený mapy, ustřelování končetin, vozidla a spoustu dalších věcí co Call of Duty neumí doteď.. Onslaught v UT2004 byla sranda *4*
  • x_ander
    Jo, u druhého Postalu jsem se taky docela vyřádil. Ale tvůrci jsou stejně borci. Udělat přídavek pro 11 let starou hru, to tu ještě nebylo (rozhodně ne bez nějakého remaku za náležitý peníz).
  • Hra to byla hnusná jako p*del už v době vydání, stejně jako měla tragický design úrovní. Ale té srandy a času, který jsem u toho strávil. Když se dnes znuděně opírám o nákupní vozík v hypermarketu a hledám cereálie pro děcka, tak si říkám, jestli náhodou v regálu nebude Krotchy *4* .
    A můj spolubydlící z koleje ještě roky vzpomínal na tupý zvuk lopaty, který ode mě slyšel hodně často *3* . Mimochodem aktuální verze na Steamu má nějaké updaty. Takže když jsem to teď znovu rozehrál, tak moji lopatu nahradily v oblíbenosti zahradní nůžky. *14*
  • Jack1947
    Po té noční můře Postal3 se do Postalu2 vrátím rád a zase si zažiju ti hezké časy, kdy jsem políval lidi benzínem domy benzínem a policajty a zloděje. Střílel po chodcích a užíval si nevázaný život jednoho malého bezvýnamného poštáka. *15* Byla to sranda, i ta velice obstarožní grafika se dá překousnout. *4*

    Jo a jaká jiná hra (krom GTA3 díky cheatu) vám dovolý močit na veřejnosti a být zato stíhán. *2* *1* *12*
    Prostě klasáá. Co nestárne.
  • TheGGG
    i když je hra skoro tak super jako DŽASTÝÝN, stejně se ji vyhnu, na tudle pc grafiku nejsou moje oči připraveny
    • Vrook
      trolling has gone to sh*t.. *9*
      • co znamena to min get it dpc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit