Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprosto zbytecny remaster, tak rychlej refund jsem snad jeste nemel. jo, grafika je uhlazenejsi, ale v tomto pripade je to ku skode one hry, ta pixelova grafika mela kouzlo, ted to pusobi jako neco co ztloukli na indie maratonu s pomoci unity. jo, ovladani je plynulejsi ale jinak je to vse co za 15 ecek ziskate.
    tohle je vstup do naprosto stejne reky, a ani retro efekt nezabira... zda se mi to nebo se posledni dobou rozjel drasticky tlak na zdimani penez z generace hracu s datem narozeni pred 1980?
    • C-BEAM
      navíc když se na to člověk podívá lépe tak grafika je místy až tak vyhlazená, že zaniklo množství detailů a na každou věc kterou vylepšili připadá jiná která se zhoršila. S hraním Postalu1 nemám problém ani dnes takže pro mě také neskutečně zbytečný remaster. Jsem zvědavý zda se jim finančně vůbec vyplatilo.
      • Jack1947
        Chtěli asi vylepšit reputaci po té hrůze Postal"3"... nicméně nevím nevím takhle tedy asi opravdu ne.
  • Postal Redux nebo Hatred ? ... Tak zní má otázka ;)
    • puvodni postal 1, pak hatred, dlouho dlouho nic a pak redux :)
    • Jack1947
      Hatred.
  • PanS
    Podobný výsledek se dal už od oznámení bohužel čekat. RWS jsou dobří vývojáři, je obdivuhodné, že se po deseti letech k téhle sérii vrátili a snaží se ji upravit tak, aby byla zábavná i pro moderní publikum, ale některé jejich kroky nejsou daleko od praktik EA, viz tento reduk(s)ovaný Postal, který byl vytvořen jen s cílem podojit fanoušky. Nemluvě o tom, že slevu na Redux nedostanou ti, kteří první Postal Uncut už na Steamu mají. Teď jenom doufám, že si to fanoušci nenechají líbit, tohle by nemělo procházet žádnému studiu, ani RWS.

    Ale pokud se nepletu, v plánu je také Redux Postalu II. Tak třeba to vyjde líp (ale očekávám, že současní majitelé na Steamu by dostali slevu).
  • Skoda ze je zabijeni deti tabu, jsou to prece taky lidi...
    • Jack1947
      Já myslel že pro lidi jako Bob je zabíjení tabu vůbec navíc takhle brutální *7* , nebyla v GTA1 školka?
      • To nebyla školka (jak se tomu tady říkalo), ale zástup hare krishna.
        • Jack1947
          Cože?
          • Zagro
            nj, zase jsi zjistil, že nic nevíš *3*
            • Jack1947
              Pak že se musí urážet zásadně jen ve velkým co... *3*
            • Jacku ty jsi tak roztomile hloupej *15*
            • Jack1947
              Njn jsemto v tvé době nehrál, takže jsem opravdu nevěděl to je celkem zklámání ne ? člověk čekal že tam bude zástup ze školky dětiček a ono prd.
          • http://gta.wikia.com/wiki/Hare_Krishna

            https://cs.wikipedia.org/wiki/Hare_Kri%C5%A1na

            Kapiš?
  • Však Postal se nezapoměl jen díky tomu co v něm šlo dělat, kdyby v něm nebyla taková brutalita, tak už by jsi na tu hru nikdo nepamatoval.
  • BangMeInBangladesh
    Hrál jsem oba díly. Ve druhém díle jsem strávil pěkných pár hodin, nejzábavnější věcí asi bylo m*čení (sprosté slovo vážně?) na ty blondýnky s velkejma dudama, kterých tam bylo na metr čtvereční více než v seriálu Baywatch a Melrose Place dohromady. Jinak si z té hry překvapivě už nic nepamatuju. Což asi není velká škoda....
    Remake jedničky dopadl přesně podle očekávání, totiž ze špatné hry nejde udělat dobrý remake.
    • Zasadne nesouhlasim s posledni vetou "Remake jedničky dopadl přesně podle očekávání, totiž ze špatné hry nejde udělat dobrý remake.". Jednicka rozhodne nebyla spatna hra!!! Jak dopadl remake soudit nebudu... nehral jsem... ale obavam se, vzhledem k pozdejsim vytvorum RWS, ze to velka bomba nebude. Kazdopadne jednicka byla dle meho nazoru (ikdyz uznavam ze se bude asi jednat o nazor mensiny) mnohem lepsi nezli dvojka (o trojce ani nemluve). Prvni postal mel skvelou atmosferu, grafiku i hratelnost... a ona brutalita zde nebyla jedinou prvoplanove umelou premisou, ale mela sve jednoznacne opodstatneni jak v pribehu tak i z neho vyplyvajici atmosfere... coz uz o pokracovanich rozhodne rici nelze
      • Jack1947
        Jedinej dobrej a lepší Postal byl ten 2.Jednička mi příjde z remástru divná protože jsem čekal nějaký nástin příběhu něco proč to dělá i Hatred to má ale Postal je spíš o tom se vybít na všech policejních složkách v co největší brutalitě a to je pro mně zarážejicí i blbé GTA mělo v prvním díle příběh a tady je jen pár keců skrz loading. Pošták co se ozbrojil po zuby a šel si to vyřídit s utaločovately ?? wtf asi v 90tkách to bylo normální. Byt kontroverzní až až.
        • v 90tkách byly střílečky prostě střílečky, na příběh se nijak zvlášť v drtivý většině případů nehrálo. a tahle se nesnažila brát nějaký klišé alá záchrana světa/boj proti zlu ale prostě to vzala zcela obráceně ...být magor kterýmu ruplo v bedně a jde vyvraždit všechno okolo a policie/vojáci se ho snaží zastavit.

          hratelností to nijak nevyčnívalo nad jinýma podobnýma hrama, ale rozhodně to ani nebylo horší než konkurence. Co mě hlavně přitáhlo bylo prostředí ...z větší části normální kulisy z "normálního" světa, ne samý továrny, kanály, generický sci-fi apod (tim mě dostal třeba i redneck rampage kterej čistě co se týká FPS mechanismů taky nebyl úplně zázrak).

          Kontroverzí pro ty co se nad tím zamysleli to vyčnívalo (ale myslim že většina lidí co to hráli prostě stříleli pixely a nebrali je za chudáky civilisty) ....a to platí i pro redux verzi

          a btw ....jestli se nepletu (podle toho co si pamatuju z dob kdy vyšla jednička) tak Postal tady fakt neznamená "pošťák" (což by si mohl doplnit i pan recenzent)
          • Říká ti něco fráze "going postal"?
            https://en.wikipedia.org/wiki/Going_postal
            • Jack1947
              No zase na druhou stranu, kdyby si uklouznul v zimě( zlomil si nohu nebo si něco udělal) a žaloval město za zavinění díky nedbalé práci. Tak bys z toho i něco vytřískal.

              Tohle mi příjde celkem "vtipné"

              going postal
              Basicly, "going postal" is pulling a uzi, assault rifle or most any other firearm out from under your jacket and going nuts. That is, wasting anyone and anything you see, and then probably yourself. A bit like going apeshit.
              Jim had left another burning paper bag of crap on John's doorstep, so John retaliated by going postal on his ass.
              by Johnny The Homicidal Maniac August 19, 2004 Oúplnej Postal dude ^^
            • podle toho po čem ve městě chodim tu chodníky nedělá nikdo...a mluva tomu neodpovídá *1* ....max v zimě se o ně staraj ledaři *9*
            • A nedělá snad?
            • jj, stejně jako "sprostý jako dlaždič" znamená že každej sprostej člověk dělá chodníky *3*
            • Jack1947
              Neslyšel drsný *8*

              Takže Postal se inspiroval incidenty co se odehrály na poště lolz To je tak moc paradoxní jak to zní *15*
          • Jack1947
            Vždyt je to pošták lol.
            • já tam v prvnim i druhym dílu viděl jen týpka v tmavym plášti a nepřišel mi jako pošťák. a překlad sice "pošťák" je, ale hra se inspirovala výrazem "going postal" který sice původně vzniknul "díky" pošťákům ale zobecněl. podobně ve výrazně lehčí formě byl třeba Volný pád s Douglasem
    • Jack1947
      Asi tak no celkem zbytečný Redux. Anonymní zero level koment podemnou zůstane - anonymní zero point komentem ;)
      • celkem zbytecny koment od celkem zbytecneho cloveka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit