Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fyzikálně hodně špatné.
    • Dej si facku :D
  • Tak tenhle trailer mi pusťte, pakliže chcete, abych se o vaši hru už dál nezajímal. CGI dělá z explicitního násilí něco za hranou a když se soustředí převážně na něj, trailerový sdělení číslo jedna je koneckonců "violence, now, now, now!", tak to skřípe.

    Když se situace buduje napětím a násilím vrcholí, nebo se jím překlenuje dál, tak hraje nějakou roli a dává smysl. Ale násilí hned z první se stává samoúčelným a všudypřítomný pak úplně ztrácí jakoukoli vypravěčskou hodnotu. A tady se místo vypravěčský hodnoty apeluje právě na to násilí.

    Deja vu, jako bych opět psal o LOGANOVI z letošního roku. Ten taky reaguje na všechno nejvyšší možnou mírou řeznictví a to se pak už jen opakuje, nemá kam, tak negraduje (kromě časový stopy) a nevyčnívá, protože k sobě nemá adekvátní klidovej kontrast.

    Toť k traileru, hra tomu možná (a snad) dá v rámci vyššího mravního principu kontext vyznívající jinudy. Že se obejdeme jeden bez druhého, to je už teď věc jasná ))

    #NOFUJ #MĚNEBA. Užijte si to. Pac a pusu.
    • Kaviárové tousty...
    • K čus
  • Ta nabusena divcina je máma Ellie, jmenuje se Anna a bude se za ni i hrat a ve hre ji uvidime i tehotnou v dobe, kdy cekala prave Ellie.Ma jit o takove vsuvky z minulosti, ktere budou vysvetlovat nektere otazky.
    • Jack1947
      Někde nějakej link na info (zdroj)?
      • Teorie z youtubu nic vic nic min :)
        • Jack1947
          Jo to jsem si myslel... takže nic no.
  • no v americe to bude muset mít 21+ docela brutus
    • Nikde jsem tam neviděl prso, takže 18 max
  • pamatuju si na trailery k jedničce, kde ukazovali interakce s dalšimi přeživšimi civilisty a kecy o tom, jak budete muset poznat kdo je přítel a kdo nepřítel, nakonec ve hře nic takového nebylo a 100 % postav mimo animačky a sidekicky byli jen nepřátelé, snad tohle nedopadne podobně
  • Jack1947
    Vypadá to hezky a nevadilo by mi ani kdyby se Joel a Ellie tam moc nevyskytovali... jsem rád že popuzdí uzdu lidským pudům v brutalitě, je to takové víc naturalističtější, syrové a drsné prostě jako by to bylo doopravdy. Takže těšing *5*
    • proc?
      • Jack1947
        Já nevím, nemusí to nutně bejt třeba jako Uncharted. Mohli by tam bejt i jiné postavy třeba chvíly hrát za ně a pak za jiné jinej příběh trochu... ( nějak to střídat...)
  • Kravicka
    to si delaji zadek z te rambo zenske :D :D :D :D
    • Popravdě já jsem docela uraženej. "Kladné" postavy jsou tři ženské. Záporačka ženská. A 2x chlap jako poskok záporačky. Tohle zavání diskriminací...dpči *1* *5*
    • Vážně by si chtěl modelku v apokalyptickém světě ? Trošku zapřemýšlet jak myslíš že by dlouho nějaká krásná ženská v takovém světě přežila ?... Přesně tohle se mi na ND líbí, i když se mi nelíbí nějak vypracované ženy tak do tohohle to prostě patří :) a vypadá to realisticky než kdyby tam chlapy kosila ženská jako je například Lara.
      • Kravicka
        prosimte kdy si videl takovou zenskou, tak blbou vypracovanou figuru nemaji ani kuturistky,
        vubec to nema rysy zensky. Sak na ni snad nema s figurou ani ten Joe nebo jak se jmenuje hlavni postava v 1
        • ...

          https://www.instagram.com/p/Ba4kykcFPH3/?hl=en&taken-by=druckmann

          Ta ženská s tak blbou vypracovanou figurou bez ženských rysů se jmenuje Colleen Fotsch.
        • Jack1947
          Joel... a řešíš blbosti. ..
      • Mně se ta fitneska líbí. "Death by snu snu!" *15*
        • Mě ne ale chápu že se to někomu líbí :) a do tohle světa to prostě patří :).
    • A co se ti na tom nezdá, jestli chceš v takovém světě přežít tak musíš mít sílu a výdrž, chápu že se to někomu moc nelíbí ale pořád je dobře že to tak udělali
      • ve světě počitačových her? to chce fakt sílu no *1*
        • To je pravda no, proč tam rovnou nedat draka když už ve hrách nejsou žádná pravidla
          • právě, nebo žirafy na školní dvorek, sice je to blbost co by tam dělaly, ale určitě by to vypadalo cool *1*
            • ani žirafa neni tak blbá, aby se potulovala areálem zamořenym zombíky (houbíky?) když jsou kolem tisíce kilometrů prázdných lesů a přírody *4*
            • Moje řeč, ikdyby tam měli oblíbenou potravu tak na školní dvorek prostě žirafa nemůže a tečka !
            • možná to byly laboratorní žirafy a světlušky tam na nich dělaly pokusy? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit