Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemuzu si pomoct ale me to docela bavi :-)
  • Jack1947
    Škoda že to je stejně frustrující jako ten nedodělek co to vyžaduje, to se fakt hraje stejně blbě a ani mise nejsou nijak nápadité... neříkám že uplná nuda ale taky nic extra závratného tak 5-6/10 a to sem ještě hodný. (odehrává se to mezitím co... Aiden dělá práci někde jinde).
  • Ale ved ta hra je blbaaaaa
  • Jack1947
    Nejlepší část pomalu byla s tímhle týpkem, i když se budu muset vrátit do nedodělaného Chicaga a zabrečet nad touhle zkažeností asi si to DLC dám... už jen kvůli téhle postavě.
  • Morraw
    Těším se a oznámení nového coop modu mě příjemně překvapilo. Tohle v původní hře chybí a ten co tam je stojí za prd a je to chaos.Hra to není špatná, jen ji relativně chybí endgame.
  • Mato1987
    Ešte som ani nedohral sp kampaň tejto poondiatej hry, jednak preto že ma tá hra začala príšerne nudiť a jednak preto, že to stále seká aj keď si nastavím najhoršie textúry, hlavne, že ubehli 3 mesiace od vydania a ja stále nemôžem pohodlne hrať hru na mojom pc za ktorú som vysolil peniaze. Mimochodom PC mám viac než výkonné a hrajem na ňom najmodernejšie hry na plných detailoch bez akýkoľvek probémov. A oni idú koncom mesiaca vydávať dlc...to je na porazenie, na pc užívateľov z vysoka kadia a vôbec ich nezaujíma, že väčšina hru stále nemôže normálne hrať.
    • Mozes si zato sam - hry dnes su ako totalne jeby ktore ale ked dostanes do postele len drzia bez nejakeho feedbacku. Ja som si hru stiahol a ako poctivy pirat hned aj odinstaloval. Ale uz napriklad Witcher 2 som po hodine hrania hned aj objednal.
      A "mudry" trollspolok vam hned v reakciach vysvetli ze preco.
    • ak mas AMD grafiku tak to moze byt tym
      http://games.tiscali.cz/tema/nvidia-podle-amd-ztezuje-optimalizaci-ovladacu-grafickych-karet-pro-konkretni-hry-nvidia-to-kategoricky-odmita-238679
    • Jack1947
      Já jen nechápu jak to mohl někdo koupit a pak se divit...Já vám nevím ale procitnete lidi někdy už? *7*
      • Mato1987
        Je september roku 2014, dobré hry čo tohto roku zatiaľ vyšli sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky.
        Menovite Wolfenstein The New Order, South Park The Stick of Truth a remaster The Last Of Us. Môžeš tri krát hádať prečo som si zaobstaral hru Watch Dogs.
    • Mě tvoje máma ještě nudit nezačala, takže dneska půjdeš dřív spát, chlapče :))
      • Mato1987
        Nie som si celkom istý či si inkoherentný úmyselne, alebo či to je vada už od narodenia?
    • Jestli na svém pc hraješ moderní hry typu crysis3,bf4,metro LL redux atd tak ti watch dogs běhat musí bez sekání na medium/hight asi máš něco špatně v pc
      • To špatný v jeho PC je tahle hra.
  • Jo ten charakter je jedina zajimava cast te hry. Pral bych mu misto v Saints row je ho skoda pro tuhle prehypovanou slataninu.
  • T-Bone je aspoň osobnost, kterou si pamatuju narozdíl od toho nýmanda, který se nějakým nedopatřením stal hlavní postavou hry a hráčovým avatarem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit