Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra Outlaws, na ty jsem už zapomněl. To byla parádní střílečka!
  • vonTossis
    Grim Fandango ... minimálně pro mě nesmrtelná legenda

    i kvuli teto hry naprosto chapu, jak jednoduche bylo pro Schafera presvedcit lidi na Kickstarteru :) .. me presvedcil taky
  • Minutu ticha za Xwing...
    • dufam,ze nie ... verim,ze je to len otazka casu a niekto sa toho chyti a vytvori dalsi "xwing"
  • brezinaservis
    SUPER článek *14* jen víc takových...by by LucasArts budeš v našich srdcích napořád
  • Kr.Pa
    Popravdě jsem o nic nepřišli, od roku 2005 LA nic hodnotného neudělal, jen si nechal dělat SW hry u externích studií, ze kterých pak rýžoval peníze. Ta firma vznikla beztak jen za účelem držení licence SW her.
  • Škoda napřiklad Secret weapons over Normandy jsem hrál už jako malej :D a furt jsem doufal v nějaké pokračování.
  • Škoda - i když mě kompletní produkce LucasArts nechává chladným.
    • No a me treba nebere COD, nicmene vyprodukovali jedny z nejlepsich adventur, co kdy byly.
  • Maniac Mansion, Loom, Indiana Jones 3+4, Zak McKraken, Day of Tentacle. Toť jedině hry, které jsem hrál a dohrál z produkce LucasArts. Vše výborné hry, ale vzhledem k tomu, co produkovala firma v posledních letech mi její konec už nevnáší žádnej smutek. Přijde mi, že volný pád koreluje s pádem jejich bývalého úhlavního konkurenta Sierry.
    • jindra.veliky
      me je to taky fuk

      bojim se jen toho, ze Disney bude chtit za licenci na znacku takovy prachy, ze se to nebude pripadnym zajemcum ani vyplacet
      • Coz znamena, ze si ji koupili, aby ji nastrelili tak, ze uz ji nikdo nepouzije. Muhahahahaa! Takhle se delaji penize. ... ehm... Nepletes si to ze zlou kralovnou?
      • Úsměvná úvaha. :)
  • TheGGG
    Fanoušci svítících mečíků budou skuhrat
    • Pinkamena
      http://www.youtube.com/watch?v=x9gN2hdybFY
    • ááá ..další monuMENTÁLNÍ skoročlověk
  • Neměl náhodou vyjít Indiana Jones? Jsem hledal a nasel jsem něco s názvem Indiana Jones and the staff of kings, má někdo tušení jestli to víjde a kdy?
    • Tak jsem měl na mysli jinou hru s Indiana Jones myslím že se měla odehrávat v Chikago.
      • Fremencz
        Ta hra už vyšla před několika lety na na nintendo Wii a PSP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit