Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to skvěle, snad nezmršili samotný hraní, byla by to škoda, jsem na to zvědavej :)
  • Jack1947
    Na tu adventuru FPS , jsem byl (jsem) zvedavy i kdyz treba to neni az tak o grafice muze to byt neco na zpusob ( Amnesia,cryostasis a dalsi jim podobnym... jen s moznosti boje, to odkladani taky neni nic prijemneho no.)
  • SSUUUPPPEEERRRR, milujem takéto hry !
  • http://www.danbolton.com/sites/danbolton.com/files/admiral_ackbar_says_its_a_trap.jpg
  • Inquisitor
    Takže něco jako Indiana Jones? Takových her moc není, tohle beru všema deseti.
    • spis neco jako serious indiana *5*
  • Iggy
    Pokud by to někoho zajímalo, na Amazonu je dost knížek s Quatermainem zdarma.
    • Luke
      Pozor, to je Allan Quatermain, hrdina kolonií ;) Tohle má bejt jeho vnuk.
    • Nic proti, ale papírová knížka u vody s půlitrem piva je nenahraditelná.
  • Podle mýho gusta! Už ani nevím, kdy se nějaká podobná hra objevila na pc. Doufám, že se hra bude hrát alespoň stejně dobře, jak vypadá z traileru.
  • oktavius66
    Těším se ! Naposledy vynikající Dobrodružnou hru kterou jsem hrál byl UNCHARTED. Náhodou dobrodružných her není nikdy dost ! Je jich celkem aji málo... Náhodou tato hra vypadá fantasticky... Grafika krásná a ty obrázky ze síní s hádankami vypadají taky zajímavě... Aspon si konečně u hry zapnu mozek a ne furt bezhlavě střílet... Sice mě to baví ale už je načase na změnu *3* .. Těším se a píšu si datum vydání za uši *3*
    • Já si vybavuju akorát Return to Castle Wolfenstein, kdy z útěku z hradu a prolítnutí vesnice skočil B.C.Blaskowitz do kobek pod hřbitovem...tenkrát to mělo pořádně hutnou hororovou atmosféru. Na vyšší obtížnost se zombíci nedali skoro zabít.
    • kickasl
      jen tak nahodou mam pocit, ze nahodou to bude strilecka, nahodou v naky kobce, a ani ty hadanky me nahodou moc nelakaj, takze si to asi nahodou nezahraju, (tento prisvekem mohl nahodou obsahovat nahodnou pravdu a nahodne prehaneni)
    • Řek bych, že tady taky strávíš 90% hry střílením :) ..ale nevadí, taky se na to těším.. dobrodružných her není nikdy dost (jak si řek ty kromě Uncharted vlastně skoro žádný).. Už dlouho marně vyhlížim nějakou pořádnou hru s Indym, tak aspoň nějaká náhražka *1*
  • Proč se spoustu her odehrává v minulosti? Jako by dnešní svět nebyl dost zajímavý!

    Dělám si srandu dnešní svět je tragédie. Raději vzpomínat! *15*
    • smejki
      trudat, minulý pondělí byl lepčí
    • protože nostalgie, lidská povaha.
    • Paulcz
      udělej něco, aby to tragédie nebyla
      • Dobře začnu pomáhat dětem. Takže milý Paule na začátku píšeme velké písmeno a na konci uděláme tečku.
      • Hanzales
        Kéž by to bylo tak jednoduché a alespoň z části proveditelné ;o)
        • Iggy
          Když si tohle řekne každý, zůstaneme tam, kde jsme. Člověk musí začít u sebe.
          • Hanzales
            No, dělám aspoň minimum, kupuji papírové tašky, když to jde, třídím odpad, občas něčím přispěji na charitu, k lidem kolem jsem vždy ohleduplný, když můžu, pomůžu, ale kolem se to nějak nemění ;o)
      • Napriklad zabanovat tebe.
  • Necrovision byla skvělá střílečka, takže určitě nechám v hledáčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit