Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to skvěle, snad nezmršili samotný hraní, byla by to škoda, jsem na to zvědavej :)
  • Hanzales
    No, dělám aspoň minimum, kupuji papírové tašky, když to jde, třídím odpad, občas něčím přispěji na charitu, k lidem kolem jsem vždy ohleduplný, když můžu, pomůžu, ale kolem se to nějak nemění ;o)
  • Jack1947
    Na tu adventuru FPS , jsem byl (jsem) zvedavy i kdyz treba to neni az tak o grafice muze to byt neco na zpusob ( Amnesia,cryostasis a dalsi jim podobnym... jen s moznosti boje, to odkladani taky neni nic prijemneho no.)
  • Luke
    Pozor, to je Allan Quatermain, hrdina kolonií ;) Tohle má bejt jeho vnuk.
  • SSUUUPPPEEERRRR, milujem takéto hry !
  • Já si vybavuju akorát Return to Castle Wolfenstein, kdy z útěku z hradu a prolítnutí vesnice skočil B.C.Blaskowitz do kobek pod hřbitovem...tenkrát to mělo pořádně hutnou hororovou atmosféru. Na vyšší obtížnost se zombíci nedali skoro zabít.
  • Nic proti, ale papírová knížka u vody s půlitrem piva je nenahraditelná.
  • Dobře začnu pomáhat dětem. Takže milý Paule na začátku píšeme velké písmeno a na konci uděláme tečku.
  • Oficiálně potvrzeno odložení hry na 15.11.2013 z důvodu dodělání. Doufám jenom že po 3.odložení nehrozí že to nakonec bude fail.
  • smejki
    trudat, minulý pondělí byl lepčí
  • protože nostalgie, lidská povaha.
  • http://www.danbolton.com/sites/danbolton.com/files/admiral_ackbar_says_its_a_trap.jpg
  • spis neco jako serious indiana *5*
  • Inquisitor
    Takže něco jako Indiana Jones? Takových her moc není, tohle beru všema deseti.
  • Iggy
    Pokud by to někoho zajímalo, na Amazonu je dost knížek s Quatermainem zdarma.
  • Iggy
    Když si tohle řekne každý, zůstaneme tam, kde jsme. Člověk musí začít u sebe.
  • deridon
    http://tinyurl.com/a8ufue2
  • Hanzales
    Kéž by to bylo tak jednoduché a alespoň z části proveditelné ;o)
  • Napriklad zabanovat tebe.
  • Hanzales
    Haha, tak teď se přiznávám krutě směju sám sobě, dobrej error jsem si dal :D Jo to je tak když už člověk zapomene, co jsou prázdniny a i v té práci je tak chaoticky, že kolikrát neví, jestli je ráno, nebo večer a jestli je neděle, nebo středa :D Tak stane se, ale asi mi to za to rýpnutí patřilo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit