Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim, ve vypisu recenzi mate i ty co nebyly schvaleny, myslim ze by se tam mely dostat jen schvalene ;-)
    • bizi
      Nemate te spis, ze tam je tva neschvalena recenze? Vypisuju schvalene + vsechny tve.
      Radsi to jeste proverim, ale zda se mi to ok.
      • aha, to je dost mozne, tohle me asi zmatlo ze tam byly schvalene i moje neschvalena.
  • A co třeba recenze fakt starších her, 10, 20 let?
  • www.zing.cz toto dávno má....
    • bizi
      Temer o jakekoliv funkci se da napsat, ze uz ji nekdo ma. Ale jako propaganda dobry.
      • Zing to ma, i EG CZ to ma a pozor, i Tiscali Games to maji/meli. Alespon ty old. Tak ted uz to maji i ty new. Wow!. :)
        • bizi
          a kde jsou ty recenze na old games? nikdy jsem si jich tam nevsiml... http://old.games.tiscali.cz/
          • Jo milej zlatej, ted uz nikde. ;) Tyhle old.games.tiscali.cz uz jsou stejne jenom torzo byvalych skutecnych TG.

            Kazdopadne uz je fakt davno, nastesti Google ma pamatovaka. A cas opravdu leti, ctenarske recenze zacaly uz v roce 2005, kdo by to byl rekl. A posledni odvazlivci se nasli jeste dva roky potom. Jo, ona to neni sranda, napsat neco co ma hlavu a patu, a pak to jeste predhodit davu.
            Tak tedy po peti letech znovu (a lepe?) a novinkove na novych TG. Schvalne, jestli mnozstvim a kvalitou trumfnou ty puvodni.

            http://old.games.tiscali.cz/reader.html
            • bizi
              Diky za odkaz. Koukam ze jich bylo jen par a v roce 2007 skoncily. Proto jsme je pri prevodu asi neresily.
              Jen pro zajimavost: Za prvni den jich tu mame schvalenych 10, rozepsanych 3, cekajicich na schvaleni 12, zamitnutych 1.

              Na starych games: 173 recenzi za 2 roky. Otazkou je kvalita, ale nechce se mi vsechno cist :)
  • Dobrý den
    Chtěl bych se optat bylo by možné napsat recenzi na postarší hru,naříklad 1-2 roky starou?Jde mě o to že v pozdějším stádiu je hra většinou lépe opatchované nebo obohacená o různé drobnosti které přibyly později.Jako příklad bych uvedl třeba ARMA2 nebo Fallout3 Goty edici,navíc po zhruba 1 roce klesá cena hry zhruba o polovinu takže kdyby např.přibyla recenze na hru z posledním patchem mohlo by to někoho zaujmout a třeba uvažovat o případné koupi.Chápu že mladšího čtenáře to asi nezaujme ale toho kdo nemusí hrát hnedka každou novinku by to mohla být zajímavá informace.Dík
  • Bezvadny napad. Nove vedeni ma hlavy otevrene. Dekuji za rozvoj tohole Webu.

    Tip: Mohl by se s hodnocenim recenze zvysovat i Rating Autora? Prece jen po urcite dobe, to muze fungovat nasledujicne : Vyjde Pecka Typu TotalWar a kazdy kdo ma alespon jeden prst na noze napise recenzi. Ja se v tom nebudu chtit probirat, proto kliknu na jednoho z Autoru s Vysokym ratingem, pac tam je predpoklad alespon souvisle cestiny.
    • Souhlasím, dobrý nápad. Ještě by to chtělo nějak ošetřit aby ten rating nešel uměle zvýšit, naklikat
      • co takhle rozdávat body jen za psané recenze s více jak tisíci znaky?
  • ankitamishra
    Tož hoši, co robíte? Nejde mi vložit čtenářská recenze, protože máte nesmyslný limit 10 000 znaků. Kdo to proboha vymyslel? Když jsem to zbytečně ořezal, tak jediná změna byla, že mi to zase červeně napsalo, že jsem překročil limit 10000 znaků a dole vesele v bílých barvách, že mohu napsat ještě 130 znaků. Chápu, že je apríl, ale přeci jenom se mrkněte z vokna *1*
    • bizi
      Zkontroluju. Rozdil zrejme vznika pri pocitani specialnich vicebajtovych znaku nebo html entit. Zatim to dole berte jako pribliznou informaci :)
  • Drom
    taky by bylo fajn, kdyby se dali ctenarske recenze hodnotit (palec nahoru/palec dolu) a ty oblibene by byly na titulni strance v tom pidiboxu
    • bizi
      hodnoceni tam je (libi / nelibi)
      • ano to by bylo super
      • Drom
        aha, tak super :)
  • Bude aj možnosť písať pod čitatelské recenzie komentáre ? ( miestnym veteránom flamewaru by to určite otvorilo úplne nový svet plný nevýdaných možností *3* )
    • Jen to ne! Toho at si uzivaji profici, *3*
      • Neni nad "poctive" zkritizovani cizi prace *1*
    • sleepless
      Bude :)
      • Jeeezis :)
  • Gran Turismo 5 ctenarska recenze dopsana, ceka na schvaleni. Jakozto hrdy autor bych byl za to, aby se tak posledni pridane recenze (odkazy) objevovaly na hlavni strance v nejakem vlastnim pidi boxiku, nebo aby byla vlastni sekce, ctenarske recenze, kde by byly videt (hlavne ty nove) vsechny pohromade. A taky hlavne proto, abych hned videl, kdyz nekdo dalsi ctenarskou recenzi prida a mohl si ji precist. Jestli tu uz neco takoveho je, tak se za svou slepotu omlouvam.
    • sleepless
      Box na HP bude, vypis ctenarskych recenzi zatim pres Archiv v hlavnim menu, ale plan je, rozhazet odkazy na ruzna vhodna mista, aby to bylo vporadne videt.
      • Super, jo a kdyby nahodou ta budoucnost odmenovani ctenarskych recenzi nejakymi drobnostmi platila jako uz od ted, tak jenom pro jistotu, me do toho slosovani nedavejte. ;)
  • bizi
    Omlouvam se za chybu v recenzich. Neuklada se titulek. Za chvili bude opraveno. Prosim pak o doplneni titulku.
    OPRAVENO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit