Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rad bych napsak recenzi na Black Shark bude to mozne kdyz jste hru nerecenzovali?
    • máš to o pár řádků níže... ano můžeš
  • Drom
    dobrá featura, určitě v budoucnu něco napíšu a ohodnotim :)
  • Potvrzuju, ted sem to zkousel, hned se vrhnul na psani Gran Turismo 5, a pisu, pisu a co nevidet, konec.... 4000 znaku by bylo fajn :) (nebo jeste vic....)
    • bizi
      Nastaveno ted narychlo 10 tisic znaku, 50 odstavcu.
      Tak behem hodiny jeste udelam, ze ve vypisu se ukaze jen zacatek recenze a zbytek bude po kliknuti.
      • Mě odstavců funguje pouze 10, ale to už takový problém není, s tím se dá vypořádat :-)
      • Super, akorat, ted kdyz bych chtel jeste to GT5 dopsat? Tak kdyz napisu neco dal a dam odeslat, nebo ke schvaleni, tak se mi to tam uz nezobrazuje? Jako v tom textu po potvrzeni? Ale nevim, jestli nedelam neco spatne....
        • bizi
          otazku jsem nepochopil. co vidim, tak recenze ceka na schvaleni, ale mela by jit normalne editovat (bez omezeni).
          • No prave to editovat mi nak nejde, ze se mi to neulozi, ale treba sem to dal blbe, jeste to zkusim.

            edit: Tak uz vim, v cem byl problem, pri editu mi vypadl titulek recenze a musel sem ho napsat znovu. Proto sem si myslel, ze mi to tu editaci nebere (bez titulku se text neulozi).
  • Ahoj, mám problém, píšu poměrně dost obsáhlé recenze a limit znaků je pro mě poměrně dost úzký. Tak jsem chtěl recenzi rozdělit na části, ale bohužel to také nejde. Jde to nějak obejít, nebo musím recenzi natolik zkrátit?

    Edit: hopla, omlouvám se, nevšiml jsem si dokazu na Přípomínky, náměty a bugy.
    Mám se zeptat tam, nebo to můžu nechat jen tady?
    • bizi
      Puvodni plan byl, ze bude jen vypis kratkych recenzi a zadny detail recenze. Pak se dodelal detail (recenze ma vlastni url), takze udelat delsi recenze by ted nemusel byt takovy problem. Do vypisu se dat jen nejaky uvod a zbytek (dalsich treba 10 tisic znaku) muze byt uz jen v detailu.
      • Noo super, děkuju, už je to funkční, konečně se mohu pořádně odvázat...
        A ještě jedna otázka, můžu do uživatelských recenzí psát preview? Nebo třeba můžu do uživatelských recenzí psát o modifikacích, jako je to třba tady? games.tiscali.cz/tema/rfactor-modifikace-52170 či recenze modifikací, jako je to tady: old.games.tiscali.cz/reviews/f1rh2005mod/index.asp?tisk=1 ?
  • DObrej nápad, rád píši, a vyplnili ste můj sen psát recenze =D
    Takže se na to moc těším =)
  • A jak to bude, kdyz ctenar napise recenzi na hru jeste drive, nez se objevi ta oficialni games.cz, zverejnite ji drive? Nebo se bude cekat az po ofiko recenzich?
    • sleepless
      Cekat se nebude, zverejnime ji. Stejne je to u hry, na kterou kuprikladu recenzi nemame, nebo mit nebudeme. Jak je napsano v clanku, ctenarske recenze a ctenarske hodnoceni neni pro redakci, ale pro ostatni ctenare.
  • Tak to už bych se i regnout moh :)) GJ

    aspoň doufám že nebudu muset opisovat ten kód dole...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit