Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nu, vidim tady samou chvalu.. DOS jsem hral v EN pred prichodem ee, nyni jsem si kvuli spoluhracce pustil DOS EE v ceskem jazyce a musim rict, ze vic zpraseny preklad hry plny hrubek a nesmyslu jsem dlouho nevidel. Kdyby vam za tohle zaplatili, tak asi napisu Larianu reklamaci. Lide podilejici se na prekladu evidentne hru nehrali a dle toho to taky vypada.. nejvíc prace odvedl kolega Google tranlator a to s gracii jemu vlastni a pan koordinator by se mel dle meho stydet. Nicmene snaha se ceni, ze jo.
  • Dobrý den, plánuje se vydání českého překladu i pro PS4 verzi hry? Děkuji za odpověď.
  • Bude někdy čeština i na PS4 verzi ?
  • tohle je hra po fakt dlouhe dobe kde jsem mel s anglictinou celkem problem..takze klukum gratuluju a dekuju! urcite to byla fest robota
  • Ahoj, muzete mi nekdo postnout kde tu cestinu stahnout? Ja to na steamu nemuzu nikde najit. Ani na strankach hry ani ve workshopu. Ja mam hru z GOG tak bych potreboval prave jenom tu cestinu.
  • JezboX
    Za sebe děkuju lidem co překládaj hry do češtiny. Ač na tom nejsem s angličtinou úplně špatně tak se mi stává, že někdy prostě nemůžu v hlavě na tu EN prostě přepnout. Hlavně když jsi chci zahrát na chviličku nebo někdy večer kdy už jsem unavenej.
  • Kluci jsou stastni z toho ze maji smlouvu ve ktere stoji ze nedostanou nic a to co udelaji neni jejich majetkem. Super. Mam pro vas praci chlapi.
  • schumicrast
    To mě podějel psa. Je to zdarma, kluci to dělali ve volným čase a někteří ještě žbrblaj co že je to za hňupy.
    • zadarmo to neni nedaseto nikde stahnout takze to zadarmo neni musis mit koupenou hru na steamu nebo natom druhem takze asi tak a za 2 dekuju vsem lidem co prekladaj filmy a serialy do cz a davaj to na internet zadarmo FREE
      • Dá se to stáhnout zadarmo :)

        http://sktorrent.eu/torrent/details.php?id=d0e7bca47fd1166ee4e3e86d96a0e470334565f6

        jenom zkopíruješ do složky s hrou a hraješ, have fun :)
    • zadarmo ?? a kde sito muzu stahnout kdiz jeto zadarmo ??
    • Hochu, tady ses na internetu, tady je skoro všechno zadarmo a vladne tu anarchie, takze nejaka dobročinnost nikoho neohromi. je třeba rozeznavat kde jsi, tak si to lid zaridili.
      pro lepsi pochopeni ti doporucuji nasledny pokus. napis zde do diskuze 5x po sobe slovo zamrdat, krome toho ze dostanes zrejme ban se nic moc nestane a po par dnech s tebou zde pritomni zase budou diskutovat. Pak zkus to same zopakovat (nemusis ani moc nahlas) v samoobsluze kam chodíš nakupovat. myslim ze pak skutecne poznáš jaky je rozdil mezi internetem a realitou a ze to funguje uplne jinak:)
      • tak jsem šel dneska do Tesca, řekl 5x po sobě do regálu se sýrama "zamrdat" a nic se nestalo, co to mělo dělat?
        • akorát baba co si vedle vybírala jogurty divně koukla
      • Proto je internet nádherný místo... Anarchie v reálném životě by byla šílenost (ačkoliv tu jsou i takový sluníčkáři a magoři co jsou proti všem systémům a vládě), ale ten bordel, svoboda a možnost sledovat chování lidí je naprosto úžasný.
  • Chtel bych podekovat za cestinu, sam ji nevyuziji, ale pocin je to chvalyhodny. Pristup Larianu avsak ne. Nejen ty podminky jsou docela hnusne, ale predevsim se vykaslali na dalsi opravy hry, kterych je vic nez dost.
    • fallanga
      Oni se na ty chyby nevykašlali. Připravují masivní patch.
  • lool delat zadarmo co to jsou za idi0ty *1* *1*
    • Idiὅt jses sam, jak by asi fungovala charita blbanku?
      • Zdá se, že máš velice naivní představy o tom, jak funguje charita, zaměstnanci si nevydělají horentní sumy, ale zadarmo to fakt nedělají no a vedoucí pracovníci se tím slušně uživí, ale sni dál... Tím nechci říct, že když někdo dělá něco pro někoho zadarmo, tak to je špatně, jenom že tvoje znalosti o fungování charity jsou poměrně chabé a naivní
        • az na to, ze jsi nazval prispevek pred tim idioty. ach jo. co je ti potom, co ti dalo pravo si toto myslet. Jako hajzl, kterej niceho takoveho neni schopen, prece takovych lidi v zivote sam vyuzivas, tak proc se jim vysmivat do ASI IDIOTI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit