Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nu, vidim tady samou chvalu.. DOS jsem hral v EN pred prichodem ee, nyni jsem si kvuli spoluhracce pustil DOS EE v ceskem jazyce a musim rict, ze vic zpraseny preklad hry plny hrubek a nesmyslu jsem dlouho nevidel. Kdyby vam za tohle zaplatili, tak asi napisu Larianu reklamaci. Lide podilejici se na prekladu evidentne hru nehrali a dle toho to taky vypada.. nejvíc prace odvedl kolega Google tranlator a to s gracii jemu vlastni a pan koordinator by se mel dle meho stydet. Nicmene snaha se ceni, ze jo.
  • Dobrý den, plánuje se vydání českého překladu i pro PS4 verzi hry? Děkuji za odpověď.
  • Bude někdy čeština i na PS4 verzi ?
  • az na to, ze jsi nazval prispevek pred tim idioty. ach jo. co je ti potom, co ti dalo pravo si toto myslet. Jako hajzl, kterej niceho takoveho neni schopen, prece takovych lidi v zivote sam vyuzivas, tak proc se jim vysmivat do ASI IDIOTI
  • Dá se to stáhnout zadarmo :)

    http://sktorrent.eu/torrent/details.php?id=d0e7bca47fd1166ee4e3e86d96a0e470334565f6

    jenom zkopíruješ do složky s hrou a hraješ, have fun :)
  • zadarmo to neni nedaseto nikde stahnout takze to zadarmo neni musis mit koupenou hru na steamu nebo natom druhem takze asi tak a za 2 dekuju vsem lidem co prekladaj filmy a serialy do cz a davaj to na internet zadarmo FREE
  • zadarmo ?? a kde sito muzu stahnout kdiz jeto zadarmo ??
  • fallanga
    Oni se na ty chyby nevykašlali. Připravují masivní patch.
  • Dle mého měli spíše jmenovitě zmínit ostatní kolegy, kteří se na překladu podíleli.
  • tohle je hra po fakt dlouhe dobe kde jsem mel s anglictinou celkem problem..takze klukum gratuluju a dekuju! urcite to byla fest robota
  • akorát baba co si vedle vybírala jogurty divně koukla
  • tak jsem šel dneska do Tesca, řekl 5x po sobě do regálu se sýrama "zamrdat" a nic se nestalo, co to mělo dělat?
  • Ahoj, muzete mi nekdo postnout kde tu cestinu stahnout? Ja to na steamu nemuzu nikde najit. Ani na strankach hry ani ve workshopu. Ja mam hru z GOG tak bych potreboval prave jenom tu cestinu.
  • Zmínit je měli, je to slušnost.
  • JezboX
    Za sebe děkuju lidem co překládaj hry do češtiny. Ač na tom nejsem s angličtinou úplně špatně tak se mi stává, že někdy prostě nemůžu v hlavě na tu EN prostě přepnout. Hlavně když jsi chci zahrát na chviličku nebo někdy večer kdy už jsem unavenej.
  • Zdá se, že máš velice naivní představy o tom, jak funguje charita, zaměstnanci si nevydělají horentní sumy, ale zadarmo to fakt nedělají no a vedoucí pracovníci se tím slušně uživí, ale sni dál... Tím nechci říct, že když někdo dělá něco pro někoho zadarmo, tak to je špatně, jenom že tvoje znalosti o fungování charity jsou poměrně chabé a naivní
  • Keby si radsej tych 1000kc investoval do kurzu anglictiny *3*
  • It is a quiet day at the market is seems.
  • Kluci jsou stastni z toho ze maji smlouvu ve ktere stoji ze nedostanou nic a to co udelaji neni jejich majetkem. Super. Mam pro vas praci chlapi.
  • Proto je internet nádherný místo... Anarchie v reálném životě by byla šílenost (ačkoliv tu jsou i takový sluníčkáři a magoři co jsou proti všem systémům a vládě), ale ten bordel, svoboda a možnost sledovat chování lidí je naprosto úžasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit