Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven

    no, pascaly padli na hubu, tj priemerne 43fps v 2K, takze bud mas gsync/freesync, alebo kecas

    guru3D


  • TheSuffering

    Já si jen chvíli budu zvykat, že kůň nemá ruční brzdu jak ve Skyrimu. Pořád někde skáču z útesu.

  • TheSuffering

    Já si stejně myslím, že v 99 % případů je problém na straně uživatele (nešťastná kombinace hardwaru a softwaru). Já včera spustil launcher, udělalo to kontrolu souborů a pak se to bez problémů spustilo. Měl jsem co dělat, abych se dokopal do postele před půlnocí.😀 Na 9700k + 32GB ram + 1080Ti plynule na ultra při rozlišení 1440p. A je to luxus. A podotýkám, že nové ovladače na grafiku jsem ani nestahoval (mám předchozí verzi).

  • homeles8

    Jóó konečně, je to parádní hra a i mi funguje parádně ♥ Nemám s hrou žádnej technickej problém. Odehrál jsem dvě hodiny a zatím mě to chytlo hodně. Postavy parádní, baví mě víc než v GTA 5. No, uvidíme co bude dál. Ani nevim co mě naposledy takhle hodně bavilo hrát. 


    EDIT: asi DOOM 2016, ale to je úpně jinej žánr. 

  • Takže očekávaná klasická diskuze pod hrou na PC. Ne jak se hraje, ale jak ji vůbec spustit :-)

  • jack

    tak to je hodně tragický

  • Vojtzech


    Nehledě na to, že když zkusíš hru spustit jako správce, launcher hru odmítne spustit, protože exe má upravený nastavení kompatibility :-D

    Já hru sice spustím, ale během hraní pořád zamrzá obraz, zatímco zvuk dál běží. Zamrznutí sice trvá pár sekund, ale hrát se to nedá. Splňuji doporučený požadavky (v grafice a ramkách i překonávám) a dělá to na jakýmkoliv nastavení. Takže to odkládám k ledu a počkám na patche.

  • x_ander

    Přesně tímhle stylem jsem kdysi řešil Maxe Payna 3. Furt nějaký problém, podpora Rockstaru nula, nahodil jsem tedy na svou originálku crack a najednou to jelo jak po másle.

  • Tak se Rockstar vytáhl se svým launcherem.

    1) Zaraduj se, že RDR2 vyjde na PC 2) Zakup v předprodeji 3) Počkej měsíc na release 4) Nainstaluj 100+ GB 5) Zjisti, že launcher neustále padá a hra nejde spustit 6) Najdi si idiotské vyjádření Rockstaru, že je to starými ovladači grafiky a máš spouštět jako správce 7) Zkus odinstalovat a znovu nainstalovat 8) Najdi a vyzkoušej rady ohledně vypínání AV, které jsou též k ničemu

    9) Čekej na crack



  • Bylo

  • Johnny

    RTX 2060??? nebylo nahodou tvrzeno že doporučná grafika bude GTX 1060?? ?:D

  • Download 6 hodin. 😐 112,5GB 

  • Derp_1337

    Přesně. Nejlepší je úplně vypnout antivirus, zajít na nějakou stránku jako p*rnhub.com nebo youp*rn.com ,kde se ti stáhne takový patch a následně vše začne fungovat😉

  • Tjn, s 2080ti mam sem tam 27 fps 😀

  • Onesaint

    Je to antivirem, udělej si na celý soubor Rock Star games v tvém antiviru vyjímku, mě to ihned pomohlo...

  • jack

    Důvod proč počkat na  Ampere

  • matt

    Mě funguje bez problému. Jen to muselo dekryptovat těch 109GB a dostáhnout další 3GB.

  • skaven

    neboj, na 3tikrat sa to podari :)


  • Já to samé při zapnutí se mi napsalo že má launcher chybu a začalo se těch 109GB stahovat zase znovu.

  • MalyZeli

    Nejde spustit pres Rockstar Game Launcher... spadne launcher a hra se nespusti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit