Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pro decka, co uz omrzely dnesni hry. *4*
  • Ukaž mi hru, která nabízí tento typ hratelnosti, kterou nabízí Nosgoth. Je to čisté pvp na menších mapách, kde proti sobě stojí dvě naprosto odlišné strany.
  • Fallon
    Ja by som mal ,takú sprostú otázku ak môžem: Pre koho toto vlastne je ?

    Nie,fakt pre fanúšikov série to je úplne mimo nie len ,že to spadá do úplne iného žánru ako predchádzajúce tituly ale ešte to ani nijako nenadväzuje na story predošlých hier. Celková štylizácia má s pôvodnými hrami môžno ,tak pomenovanie na papieri a obecne vidieť to bez nadpisu myslel by som si ,že ide o niečo úplne iné. Prečo a načo by potom do toho mali starý fanúšikovia liezť my nie je ,tak úplne jasné.

    Potom nováčikovia, prečo by sa mali zaujímať oni? Hratelnosť sa nezdá nijak závratne inovatívna alebo vycibrená. K svetu Nosgothu žiaden vzťah nemajú, snáď len trochu neštandardný vizuál by to mohol zachrániť ale to je dosť málo pre free2play hru.

    Takže v závere pre koho to vlastne má byť?
  • Jack1947
    Ne, ne tak to neni nelibi se mi to vzhledove to ze to bude sragora patri k vseobecnemu hejtu. *4*
  • Nelíbí se mi to,bude to srágora = Jackova logika. *3*
  • Tak to urkite :-)
  • Thorar
    piko, hero, tripipipi...
  • Jack1947
    Bude to sragora , nelibi se mi to... ale o to vic se mi to chce vyzkouset a neni nic snazsiho nez se regnout do uzavrene bety.

    Treba... me to bude bavit no nevim no... *7*
  • Hnisavec
    srdce každého kovaného fanúšika LoK muselo zajasať pri ohlásení tejto "hry" blahom *2* *2* Asi akoby mne, keby ohlásili, že Dark Souls 2 bude kartová videohra s mikrotransakciami a casual obtiažnostou...
  • kubi-wan
    Já nevim, asi furt něco přehlížim... ale kde má jako bejt aspoň nějaká elementární podobnost s LoK sérií?
  • BoB.2
    Nevím hrát za lidi znamená prdět každejch 5 vteřin do hlíny.Aspoň podle videa pořád a pořád mrtvej ,to mě nepřipadá moc zábavný.
  • ten Loukota je na piku ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit