Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož ho tam nikde nevidim, tak musí bejt schovanej pod pingpongovym stolem ... nebo na jiný fotce ;)
  • Mart9
    To vězení jsem ocenil až zpětně, když jsem viděl Vykoupení z věznice Shawshank. Ty scény jsem v tom filmu krásně poznával.
  • Jack1947
    Jeste ten destrukcni model aut byl na bodu mrazu oproti Mafia1... to byla jedna z mala her ktere se clovek nenabazil ani po letech a zije dodneska. ( to zniceni auta az to byla "papirova rachotina" bylo fantasticke) tenhle kmotrovskej - neznicitelnej "styl" v M2 nestal za zlamanou gresly.

    Polovina hry ve vezeni , to bylo to nejtrapnejsi a bylo videt ze nasilne se snazily hrace drzet zatimco pribeh sel mimo nej. Ta useklinas pote pokracovala a holt nesplnila... kdyby si nejak obhajily ten zaver mozna bych to "zkousl" ale takhle ne *11* .
  • Tikov
    Méně propracovaný příběh (komunita následně přinesla pár indicií, že šlo i o mrzačení na úkor DLC) a osekaný taktéž. První mise po návratu vypadala fantasticky živě, jenže jen ta první mise. Další věc byl GPS radar, který hráče odtrhoval od města a řízení omezil jen na čučení na něj. Oproti původní Mafii to prostě tak nějak nebylo ono (což neznamená že by hra byla špatná, jen nenaplňovala očekávání... za cž si to pochopitelně slízla)
  • To je fuk. Stejně to byla banda hoven *14*
  • Jack1947
    Ani ne tak krok ale spise par skoro az svetelnych let... to je kdyz se ceka na velkou ceskou hru, pak hraci utrou hubu a budou jeste radi jak pekne byli zneuziti. Pak to vypada jakto vypada = ponauceni? pokud se nekdy oznami Mafia3 necekat nic, nebyt zklaman. *3*
  • Mna by docela zaujimalo ako je to s nakladmi a "ziskovostov" takejto pobocky. Oplati sa vobec este americanom mat vo vychodnej europe alebo vobec v europe nejaku pobocku a vyvojarov ? Platy asi budu nizsie, otazka je ale aka je kvalita vystupu, nehovoriac ze po stranke manazmentu a riadnia je to narocnejsie ako ked je studio blizsie. Asi je momentalne pre velke spolocnosti zaujimavejsie si otvorit pobocku v Montreale, ako vravel Vavra, kedze kanada tam strasne dotuje vyvoj.
  • Krom technický stránky byla o proti jedničce ve všem o krok zpět.
  • Jak víš že 100% dělají HD? :)) (Jestli ten tehdejší dohad o plakátu ve fotce, tak to nic neznamená)
  • Já tam vidím 5 ženských :))
  • Vyjádřil bych to takhle:
    http://www.youtube.com/watch?v=F8wN4ZLQmjo

    Automobil: Mafia II
    Vito: IllusionSoftworks
    Zbytek aktérů: domyslete si...
  • Lenze toto sa dnes da povedat o celej Europe. Frantici ju iba predbehli a zleniveli skor *1*
  • Jack1947
    Mafia 2 byla jeden velky nesplneny slib (ktery se potom snazily zalepit narychlo splacanymi DLC 2 zbytecnymi, 1 ktere uz melo byt obsazene v hlavni hre) sliby,chyby... ktere nikoho nezajimaly to neni hate na hru ta byla celkem ok ( a na ty usekliny v pribehu tak v hratelnosti- zpoplatnena free ride wtf??) njn nebejt se to jmenovat mafia mit to scenar psanej od 2002+ atp hejt by mozna takovy nebyl ale bohuzel. *12*
  • Nešlo tam střílet z auta a chyběly mi nějaké boční úkoly jako v jedničce pro Ralfa. Taky mi tam chybělo víc misí ze Sicílie a více konců, které tam údajně měly být. I tak je to pro mě špičková hra.
  • Změň si ikonku, děláš Helghanům ostudu.
  • Mart9
    Mafia 2 je skvělá hra, které nejvíce uškodilo to, že původně před vším tím očesáním měla být ještě lepší.
  • Keyz
    Mě tam vadil ten pokrok, který nebyl takový jako jsem čekal.

    Nebylo to o tuším ani rozlohou větší, nebyla tam možnost dělat extrémní jízdu a plnit zajímavé úkoly, nešlo vyžívat například nadzemní dráhu. Bylo tam menší množství vedlejší úkolů a taky tam nebyl ten postup, kde se učíš páčit jednotlivá auta apod.
    Tohle jsem čekal, že se zlepší.

    Jinak mě to bavilo. Graficky to byl velký skok. Vypadlo to super, navíc PhysX v té době to tomu dala další skvělé efekty . Jen bylo potřeba upravit počítaní hadrů jinak se FPS šíleně propadaly.
  • vítej v ČR
  • Zaujímalo by ma, či je aj tvoj reálny život taký zbytočný, ako tento virtuálny...
  • Hurá do WarHorse :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit