Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyjde to i pro Playstation Portable?
  • To bych si nekoupil ani kdyby mi za to zaplatili, chce to trochu inovace a hlavně NORMÁLNÍ grafiku.
  • pekne :)
  • jindra.veliky
    pripada mi to jako blbost *4*
    • Black_Hand
      juuu ty si tu uz dlouho nebyl. jaka byla dovolena od troleni? doufam, ze nas budes zase oblazovat svym britkym smyslem pro humor!
  • regant
    vypadá to dobře... škoda že to pro Vitu to vyjde až ke konci roku
  • Black_Hand
    a uz je to venku i tady, super. koukam, ze kolegove opravdu zapracovali na rozposilani infa.

    robotron: pamatujes si, jak jsem ti rikal, ze ted na necem delam? tak to bylo tohle :D.
    • Robotron3
      Teda, tak to gratuluju :) super ...A rejpalu si nevsimej, to je tak to jediny, co zmuzou... *3*
      • Black_Hand
        heled z casti maj pravdu, jednal jsem trochu v navalu endorfinu, pac se mi o vikendu hodne dobre programovalo (lip nez normalne, darilo se mi hodne soustredit) a navic vidim, ze se na mym oblibenym hernim webu objevila zprava o hre, na ktere delam.
        na druhou stranu aspon vi, ze cokoli reknu o atomic ninjas je automaticky neduveryhodne, za coz jsem vlastne i rad. i kdyz si ninjy osobne nejak hodnotim, to je jasny.
    • Pokud jsou ve té firmě všichni tak pubertální jako jsi ty a vytahují se ve veřejných diskuzích že dělají na hře, tak jsem zvědavý jak ten finální produkt bude vypadat :)
      • Black_Hand
        co na tom vidis pubertalniho prosim? to neni pubertalni. jsem rad ze se to propaguje. a ta poznamka robotronovi byla opravdu mirena jemu, protoze se o to zajimal.

        a pokud chces na nekoho utocit tak prosim utoc na me. vztahovat to i na zbytek tymu mi neprijde zrovna koser.

        EDIT: a nebo radsi jinak - omlouvam se, jestli jsem pusobil nepristojne. mluvi ze me pouha radost z projektu, ktery se zdarne blizi ke svemu konci.
        • Mě by zajímalo, co tam v tom projektu konkrétně děláš ty? Programuješ, tvoříš grafiku, navrhuješ levely.. nebo co vlastně děláš?
          • Black_Hand
            opravdu to mam rozebirat? Chase ma mozna pravdu. delal jsem AI. po vecerech a o vikendech, narozdil od zbytku, kteri to maji jako full-time.
            • Ne promiň, možná jsem to trochu přehnal. Ale aspoň už teď chápu proč je český herní průmysl tam kde je.
            • Black_Hand
              *1* diky. dostal si me.
            • Jak může někdo dělat umělou inteligenci když je sám hloupý?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit