Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Trochu pozitivněji, ale jo je to česká hra tak at se prodává at se na nich dělá, at scéna jede. At mají pro co žít! *4*
  • milion kopii a hotovej produkt v nedohlednu, do roka "vyvoj" ukoncen, penze na hromadce, nohy na stolku, martini v ruce

    a prej ze podnikat je fuška

    (vlastnim SE uz od dne 1. a lituji toho, bohuzel steam nedava penize nazad za E-A hry)
    • ucho
      no v současnosti je tohle nejlepší model na vydělávání. u miner wars se to nepovedlo, tak se poučili a udělali to trochu jinak. ono na stejném principu jede DayZ. pravděpodobnost nějakého dokončení mizivá. ale ono tady jde spíš o to, aby i v nedokončené verzi hra nabízela jakousi zábavu. pak lidi překousnou všechno. nedivil bych se, kdyby řada lidí hru jen koupila, ale nikdy ji nehrála (v tom se dnes točí celkem dost peněz)
  • Gratulace- ať hra prosperuje a těší spoustu lidí.
  • flash789
    tak peknej uspech, tak snad budou mit peníze to dodělat, aby to dostalo nejaky smysl. Steam je vrakoviste nedodelanych her, tak snad se tam nepridaj.
    • Miner Wars 2081 byl jejich ukázkovým projektem - čtyři měsíce po "vydání" jej hodili na krk komunitě ... Dneska si dovolím říct , že je to mrtvola . Space engineers ...... hurá hurá další mrtvola na obzoru - ta firma prostě pojede bez skrupulí dál a na vydané projekty bez finálního lapování začne padat prach .
  • Já bych to nejradši prodal, naivně jsem si to koupil s představou, že Survival bude jako Minecraft, že tam bude nějaký progress. Ale je to fakt jenom vesmírné Lego, resp. Merkur.
    • Early access.
      Jeste jednou: E.A.R.L.Y. A.C.C.E.S.S.
      • Keen Software .....
        Ještě jednou : K.E.E.N. S.O.F.T.W.A.R.E. *7*
  • vsak je to taky super hra. Musim pochvalit autory, za na tom poradne makaji
  • A už je tá hra konečne niečo viac, ako vesmírne lego? S kúpou čakám len na to, či sa tá hra niekam vyvinie, aj v tom blbom Minecrafte sa dalo bojovať o prežitie...
  • Jack1947
    Nedodělané hry se holt prodávají náramně. (tedy ech echm hry ve vývoji).
  • tomocz
    Sám jsem jeden z nich, ač jsem tomu zatím moc nedal. Přesto si to určitě zaslouží a přeju další úspěchy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit