Přejít na výpis diskuzí

Předělávka Morrowindu Skywind předvádí nové modely a hezčí lokace

8.6.2016 14:02
Adam Homola   7 příspěvků

Fanouškovský projekt Skywind, kombinující Morrowind s technickou stránkou Skyrimu, je zase o kousek blíž k vydání. Kdy se téhle předělávky dočkáme zatím neví asi ani tvůrci, ale čekání vyplňují trailery, které ukazují průběžný pokrok ve vývoji modu. Ten nejnovější stále nenabízí ucelený pohled na kompletní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vypadá to krásně, ale vymodelovat pěknou zbroj nebo kopec není všechno. Morrowind jsou questy, NPC, rozhovory, skripty, dějové linie atd. A z toho zatím, pokud vím, neukázali nic. Svět vypadá krásně, ale celé se to rozsype, až se pokusí začít dělat hru.

  Samozřejmě jsou tu i další problémy - namísto RPG systému v Morowindu má Skyrim nepovedený zmetek v podobě perků a není pravděpodobné, že to autoři Skywindu dokážou změnit.

  Čili moc bych se netěšil.
  • Skywind nie je remaster, ale reimaginacia. Tu fakt nebudu behat postavy s rychlostou geparda. Konverzia questov je paradoxne jednoducha. Casovo narocnejsi bude kompletny voice acting.
 • Tohle nesmí nikdy vyjít, nebo jsem zase na několik měsíců ztracen.
  • Krescz
   a pak to vyjde a bude to úplně bez atmosféry :D
  • neboj nevyjde
   • Tohle je jedna z mála předělávek, které skutečně věřím že vyjde a že bude úžasná. To kdy vyjde to už je něco jiného. Nezbývá než doufat, že Elder Scrolls VI jsou ještě vzdálené pár let, protože rozdělení modderů do více her se zdá být největší hrozbou. Black Mesa také dlouho vypadala že vyšumí do ztracena a nakonec je tady i když stále ještě bez Xenu a tedy nedohratelná.
   • Jak to víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit