Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuší někdo, nebo dá se odhadnout, jak bude Mafia 1 HW náročná...? začínám přemýšlet jak moc dobře to rozjedu...? mám cca 3 roky starej počítač.... nějaký i5 - 7400, 1050ti 4gb, ramky 8gb....

  • TheGGG

    změny na přijatelných místech jsou na místě, pro mě to srdcová hra není, takže mě to nevadí, hlavně ať příběh nějak nepopo moderními trendy a "nápady", které tam dřív nebyly...

  • Jsem zvědavý a beru to jako novou hru s podobným příběhem. Nechci dokonalou kopii s lepší grafikou. Původní Mafia patří mezi moje srdcové topovky, ale není ani zdaleka dokonalá. Kdyby dneska vydali hru s tak neohrabanou hratelností, mrtvým městem, sebevražednou AI parťáků a nevyváženou obtížností, tak jim to všichni kromě skalních fandů omlátí o hlavu. Kdykoliv si můžu zahrát starou klasiku, která pořád vypadá na svůj věk dobře. Tady čekám nový zážitek.

  • sukovf

    První Mafia tenhle kabátek sluší mnohem víc než druhé či třetí a myslím, že takto upravená jednička byl pro mnohý z nás delší dobu vlhkým snem. Když ale vidím zmínku o upraveným scénáři, zvedá se mně kufr - všichni si dodnes pamatujeme tu hrůzu, kterou Hangar13 předvedl s trojkou...

    • Scénář trojky mi rozhodně nepřipadal jako hrůza. Zápletka sice 100x viděná, ale zábavně podaná a postavy byly dostatečně zajímavé, aby to utáhly do konce. Jen to prostě nebyla Mafia.

    • tomasrippl

      Kufr mě se nezvedá, sice 3 je 3 ale upravený scénář by mi v lehké míře nevadil. Uvidím až si zahraji remake a pak se buď pozvracím nebo budu mít radost


    • Co se scenare 3ky tyce, tak si jen vzpominam, ze prave animace (zejmena mimika) a pribeh je to jediny kladny, co jsem na tom videl - ale stihl jsem odehrat jen cca 5-7h, protoze gameplay byl jinak ubijejici nuda, ze jsem proste vic nedal....

  • ceskej dabing je potvrzen je to ve faq na mafiagame.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit