Přejít na výpis diskuzí

Předplatné EA Access dorazilo na PlayStation 4, vyjde měsíčně na stovku

26.7.2019 13:14
Šárka Tmějová 11 příspěvků

Electronic Arts před měsícem oznámila, že se její předplatitelská služba EA Access skoro pět let po spuštění objeví také na PlayStation 4. Předevčírem se tomu tak skutečně stalo, nabídka je nicméně oproti konzoli od Microsoftu poněkud chudší, což byl i původní důvod, proč u Sony tak dlouho absentovala....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

Divim se, ze se jim to vubec vyplati za 600 na rok

• SalemCZ

Typuji že p¨řesně tohle byl důvod proč PES změnili na Detroit. (Moje spekulace)

• Veskoslav
      • SalemCZ

V tom hle slově mám vždycky problémy, vím že typ je jako druh, ale prostě vždycky mě i u tipu svádí na Y

• Veskoslav

Nedivím se. Já jsem se právě na to taky díval a pamatuji si to jenom díky Tipsport.

• SalemCZ

Tak to dík za tip, třeba si to konečně zapamatuji. A jaký je to typ toho sportu 😂

• uher

No ale jsou tam bohužel hry od EA a tam jaksi nevidím nic co by obhájilo tu cenu...

• No tak až to konečně propojí mezi sebou, takže si budu platit na PC a automaticky to bude i na PS4 a Xbox One, tak mne to začne možná zajímat.

• radim.zaty

To je dost nereálné, protože Sony z toho předplatného určitě dostává "desátek" a EA by byli sami proti sobě, kdyby to spojovali. Na druhou stranu stovka měsíčně, who cares?

• matthew451

"Již brzy předplatné rozšíří také FIFA 20 a za plnou cenu nemusíte kupovat ani Anthem nebo Madden NFL 20, které tam taktéž jsou."

Opravte ma, ak sa mýlim, ale všetky 3 zmienené hry je nutné zakúpiť, nakoľko v Access sú dostupné len trials na vyskúšanie, nie?

• Tak te´d ještě aby tam byly nějaké hry, které člověk chce hrát, aby to za tu stovku i nějak stálo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit