Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ešte k tomu vrtulníku na games shope, ten je len pre PC-čkárov! Konzolisti dostanú toto: http://www.youtube.com/watch?v=sQuYKmiyHYg
    • *1* *1* *1*
    • :D
    • Jsem sice konzolista ale tento troll mě docela pobavil *1*
  • hmm tak redakci asi oficialne podplácí EA, ze v kazdým clanku ctu jen samou chvalu a neodpovida to bete :D
    • Hej, lebo to by bolo úžasne ineligentné hodnotiť hru podľa mesiace starej bety... V každom prípade o tvojej inteligencií to vypovedá dosť *2*
  • Luxusní frag gameplay http://www.youtube.com/watch?v=rQ-edekOai4
  • takže pokud chápu dobře bude 9 map plus 3 z BF2 ? To se mě líbí *2*
    • No, bývali doby, keď v multiplayerovkách bol dvojnásobný počet bežný štandard...
      • ale byly třetinové..
        • Nejsem si jistý, jestli jsou velké mapy vyloženě výhoda
  • jindra.veliky
    ta s vlakama vypada dost dobre. jen mam porad trable jestli to koupit u xzone s krabicckou nebo u vas s tou helikopterou kterou bych chtel *5*
    • Ellendway
      Xzone už krabice nemá.
  • morik
    BF začíná vydávat víc map než bude mít prodaných kusů *1*
    • No je to mnohem lepší způsob vyhodit před vydáním do hry co nejvíc map než potom kupovat DLC packy s mapa za 350,- na to jim z vysoka ... :D
    • Tím líp map není nikdy dost...
    • JohnyTheZik
      Tenhle bourak potrebuje ve svy hre Prahu, kterou ovladaji Rusi.. :D joo, to byl stejne bozi koment!
      http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare
    • ZvacA
      To je opravdu problém tyhle trolující šmejdy průběžně mazat? To tady nemůže být někdo, kdo by to monitoroval a tyhle cílený žvásty odstraňoval? Házet bobek na nějaký práva o svobodě vyjadřování a podobný kraviny a pokud se dotyčný evidentně jen nudí a vytváří tady už nějakou dobu bordel, tak ho smažu, zabanuju a s pozdravem " jdi do řiti " mu zamávám. Bohužel, možnost těmto hrdinům za monitorem rozmlátit tlamu nejspíš nebude, proto doporučuji je odstraňovat tímto způsobem.
      • morik
        Víš, měl by jsi se naučit v jakém státním zřízení žiješ (chápu že to je těžké, ale to že jste to nebrali ve škole, neznamená, že to nemusíš vědět) .

        Je to demokracie. A to znamená, že když se ti můj názor nelíbí, můžeš jít maximálně ven střelit se do koulí vzduchovkou.
        • morik
          Nevím, jestli to co budeš dělat svým varlatům souvisí nějak s mojí šíjí. Ale tvoje natvrdlost vše vysvětluje. *1*
          • ZvacA
            Jen si to vychutnávej kolego. Moc dobře vím, s kým mám tu čest...
            • morik
              Že bys byl ten otravný, tlustý a slabě finančně zajištěný soused odnaproti?
        • ZvacA
          Hehe... to je taky to jediný, co ti chrání krk kamaráde.
        • Ešte môže ísť do kostola, vymr.dať sochu kristovu *1*
      • Dont feed the trolls
      • Vieš, ono by stačilo na týchto pakov len prestať reagovať, ono by ho to rýchlo prešlo... Stačí si pozrieť jeho ostatné posty, proste kkt... Lenže to tu vy proste nie ste schopní, vždy si niekto musí kopnúť a on tak len dostane, čo chce *3*
      • H4wk
        Neber mu aj tu jedinu radost v zivote ktoru ma, a jediny web kde si ho niekto obcas vsimne :)
        Este spacha samovrazdu lebo jedine co v zivote dokaze je trollovat :)
      • Ale plosimtebe....
        • ZvacA
          Chlapec si věří, což? Každopádně, má-li nějaký ocas "právo" tady schválně kydat u každého článku a další jemu podobní kašpaři, domnívám se, že i já mám "právo" se tu negativně k tomu vyjádřit. Celý problém vidím v tom, že dneska si každý myslí že může vše bez toho, aby z toho nebyl postih a dokud se stávající stav navyšování těchto volů a jejich pokusy o trolování bude tolerovat, nikam se nepohneme, ale to by někdo musel mít kuráž to tady udělat. Nicméně, to jen tak nahlas předhozená myšlenka, vraťme se raději k Bf3.
          • Ty musíš bejt hroznej suchar. A ještě k tomu komunistickej suchar, postihy za vlastní názor - ale jen za ten názor, kterej se ti nelíbí. Moc pěkná prezentace tvé osobnosti, moc pěkná.
            • Promin ale proste lidem jako ty se vazne musim smat :D
            • Ne, ne, ne, je to možná rejpavý, ale je to jeho názor. O něm si můžeš udělat obrázek, jak si svůj názor prezentuje a myslí, že je to vtipný, fajn, ale ty tvoje postihy za něco takovýho nejsou taky zrovna košér..ale kdybys to stejný napsal pod někoho, kdo píše pod Re-Play o výstřihu účinkující, dal bych ti klidně +, ale tohle je zrovna jedna z maličkostí, který stačí přejít a nic si z toho nedělat, zdraví máme jen jedno a vztekem za takovou blbost si ho nezkazíme, konec konců, po jednom článku o CoD by se muselo zabanovat skoro celé osazenstvo GT :D Určitě, bylo by fajn, kdyby se tu podobný výkřiky neukazovaly, ale řešit se to nemusí tak radikálně, páč mazat tohle už by bylo přehnaný
            • ZvacA
              Vážený kolego, tohle není jeho vlastní názor k respektování, tohle je cílený provokativní blitek, který je pro téma diskuse naprosto o ničem a nese se ve jménu trolovací vlny a nejsem zde včerejší a vím, co kolega a jiní tady robí. V jednom máš pravdu, krom těch, kteří by chtěli v klidu diskutovat o dané hře a k danému tématu a vyměňovat si třebas rozdílné ( ale plnohodnotné a smysluplné ) názory k dané problematice, čemuž by se konečně dalo říkat slušná diskuse, bych udával postihy těmto rádoby panáčkům, kteří tady dělají akorát záměrný bordel a dál by mě už nezajímal. To dle mého neznačí vystupování proti jiným názorům, ale vystupování proti těm, kteří zbytečně a záměrně diskuse hnojí a jediné co by se stalo, by byla čistka, protože koneckonců s jejich postojem je jedno, jestli už v diskusi budou nebo ne.
          • Postih za co proboha? Ja proste nevidim zadnej problem...
            • ZvacA
              Drasťa
              A já ten problém vidím a naopak nevidím důvod to tolerovat. Bič na takový parchanty...
              Jimei
              Tohle nemá s jeho poznámkou vůči hře co dělat - reagoval bych podobně kdykoliv a kdekoliv. Jen se mi nelíbí s jakýma magorama, se tu člověk setkává. To není těžký pochopit, že jo mistře.
            • Fanboy BFBC 3 chytil Nerdrage netřeba dál vysvětlovat
          • No lebo to je strašný problém obísť ban *5*
    • Mahcake
      Jen počkej.

      Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. *7* *3*
  • Me zatim nejvic laka Damavand Peak a nocni Tehran Highway. *3*
  • A co prepracovane mapy z predchozich dilu ktere maji byt pristupne pri zakoupeni specialni edice hry ???
    • jaký speciální edice? Prodává se snad jen limitované edice s přepracovanýma mapama. Jiný to možná bude po zahájení prodeje,ale teď jde koupit pouze s DLC.
  • Tech mestskych a pomensich map je tam na pomery battlefieldu nejak moc se mi zda....
    • A som zvedavy ci najlepsi ajtak nebude stary dobry Karkand :)
      • Ja chci dragon valley, tuhle mapu mam nejradsi:)
      • ze vobec vahas *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit