Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neustale cloaked, radar na styl CoD, a luk....to znamena akurat jeden velky rape voci vojakom a nie je sanca, aby prezili aj keby vsetci stali na jednom mieste...Iba keby luk mal dostrel 2 metre.
  • Ten hunter mod je dobrej ale je tam na ho*no ze jakmile zemře vojak přejde na druhou stranu
    • Malkavian
      Tohle je i v AVP2010 s vetřelci vyhrát se to dá jen musí být parta sehraných Mariňáků.
    • Veskoslav
      No mě to přijde jako ty mody pro CS 1.6 Zombii mod či Avatar mod, kdy začínají dva Zombii či dva Avataři a proti nim zbytek vojáci:) A taky se to dá:)
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoct, ale Hunter Mode my teda moc zabavnej neprijde ... prece jenom po chvili prestanou mit vojaci sanci (myslim ze staci ztratit tak dva cleny tymu) a to uz nemluvim o tom ze nejak zapomneli dodat co bude motivace pro vojaky aby sami nenabihali proti lovcum a nemuseli cekat az je nekdo ze zadu sejme. Mozna kdyby nebyli neviditelni porad a museli se skryvat a setrit energii ... no uvidime.
    • Jestli vojaci budou ci nebudou mit sanci zalezi na tom, proti komu budes hrat. Ne kazdej bude high skill. A motivaci vojaku by mohlo byt preziti v nebezpecnem prostredi, co ty na to?
      • XorxoxTalarius
        Jenze uz v puvodnim Crysis dokazal chytre pouzity cloak zvratit bitvu ... tady budou vojaci padat jako hrusky ... a ani se nemusi lovci moc snazit, jak rikam vyse, staci zabit dva z nich.

        P.S.: Pochybuju ze nekdo sezene 14 kamaradu se kterejma muze byt suprove sehranej :)
      • Pri trose spoluprace by to meli dat.
        Gethove v MP ME3 take maji maskovane lovce a i v kvantu nepratel ktere se na hrace vali si jich lze bez problemu vsimnout. Vic oci vic vidi. Ovsem pokud jede kazdy na vlastni pest pak je mnohem nachylnejsi k neprijemnemu prekvapeni.
  • neviem ako vam, ale mne sa to vobec nepaci
    • FeebeEWN
      já rozjel jakštakš Crysis 2 na střední na svojem notebooku. Tohle mě už vůbec netrápí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit