Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No treba me to prekvapi, ale pochybuju. Vzdycky je to par zapasu a pak to jde z HDD. Bohuzel poslední hratelnej fotbal od Konami byl PES 6 nebo 2008, uz si presne nepamatuju, je to nejakej ten rok zpet. Fifa mi nikdy nic nerikala. Pro me byl vzdycky kvalitni fotbal ten od Konami. S novymi PES to bohužel uz par let neplati. Nedokazi se prekonat. Uplne se mi hnusy ty animace a tempo kazdyho novyho PES. Driv mi ta fyzika prisla daleko lepsi, uveritelnejsi.. Nevim, vidim to zas na rok bez fotbalu :D
  • Je zajímvý, kolik se tu sešlo Fanboys Fifa.... že by závist? *6* *6* *5*
    • za to ty si nebyl schopen napsat jeste jedinou normlani vetu :D jen jeden hate za druhym :)
      • Hele, ať si chválí Fifu někde jinde a ne ve zprávě o PES, reagoval jsem na jejich urážky ohledně PES, tak si nech ty svoje rozumy pro sebe. *6*
    • nejsem žádnej fanboy fify jen mě prostě baví víc.. a co bych měl tak pesu závidět? *8*
  • pro mě bylo posledni pes 5 a 6. to jim fiifa nesahala ani po kotníky, ale teď je situace taková že když sem zkoušel oba 12nácté ročníky tak Fifa jasně vede. a vidim že pes nezazáři ani teď..
  • Gaming Access Community Patch a PES 2009 byl opravdu nejlepší fotbálek
  • Jako by tam za míčem lítal Kryton. Tohle má být pokrok? Nejlepší PES bylo 2009.
    • Pro mě zase PES 6.
  • Na první pohled je to stejný jak 2012 ale jak potvrdilo spousta lidí, kteří měli možnost hru hrát, tak je to úplně jiný než 2012 *3* Letos to vyjde, když po dloouhé době vyhrál PES na E3 ocenění nejlepší sportovní hra, který vyhrávala Fifa poslední 3 - 4 roky *8*
    • kidnap
      Já ti nevím. Tohle se říká každej rok, že tenhle díl už bude super, ale zatím je to pořád přešlapování na místě.

      Spíš mě zajímá, jak dopadne PES Online. Stáhl jsem nějakou alfa verzi a je to PES 6 s lepší grafikou, navíc to má menu ovladatelný myší, což beru jako zjevení.
    • Jo, protože lidem to konečně došlo, že je PES lepší.Nic ve zlém, ale fifa je strašná arkáda co se hratelnosti týče. *5*
      • tak pravil PES fanatik :)
        • Skvělý argument. *6* Že by Fifa fanatik? *5*
          • ja narozdil od tebe jsem schopny hrat oboje, na PC hraju fifu a na PS PES :) to ty mi tady prijdes jako zoufalec, ktery neuzna, ze jeho hracka je horsi nez od ditete sediciho vedle na piskovisti
            • Proč bych to uznával, když to není pravda ? Ve Fifě jsem se už tolikrát zklamal, co ročník - ta samá grafika, ten samej gameplay, jediný co se tam změnilo byli hráči, ne díky. Když se na tu Fifu kouknu teď, tak vidim úplně to samý co před 7 lety. Takže si hraj co chceš, nikoho jsem tady nenutil aby začal hrát PES, tak zklidni hormon. Psal jsem svůj názor. A jestli se ti to nelíbí, tak to řkej někomu koho to zajímá. *6*
  • nechcem nič hovoriť dopredu ale nezdá sa mi že by som videl nejaký pokrok oproti minulému ročníku. animácie zase vyzerajú otrasne a celkovo mám z tej hry dojem ako keby bola 5 rokov stará, ale možno ma ešte prekvapia a bude z toho dôstojný konkurent pre Fifu.
    • 5 roků stará.....to mluvíš o tý "hře" Fifa ? *15*
  • Letos konečně bude mít FIFA konkurenta co se mě týče. Teda v případě, že PES bude mít komplet manuální ovládaání jako FIFA, jinak si to opět můžou strčit do pr....
    • Myslíš to ovladání jako ve Fifa, co střela to góĺ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit