Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, koupila jsem hru v domění, ze mohou hrát dva hráči na dvou ovládáních, nedaří se mi spustit .. mám oba bratry k ovládání na jednou ovladači .. hledám a nemohu se nikde dopátrat, zda to jde tedy pro dva. Ale pod pojmem nejlepší hra pro dva hráče jsem očekávala, ze mohou zrát dvě osoby !? Kdo mate zkušenost prosím poraďte
    Dekuju
  • koupil jsem to ....a nelituju :)))))
  • hergot ja uz si ten 360kontroler fakt budu muset koupit *16*
  • Ze by nemel gamepad?
  • jindra.veliky
    vypada a zni to dost detinsky, do skolky mozna ano *4*
  • další "novinka" z minulé týdne :D to už není ani vtipný :/
  • korok
    Ač konzolové ovladače na PC nerad, tohle je rozhodně věc u které by to stálo za vyzkoušení. Když se to povede tak směle do toho.
  • Loneck
    No vypada to zajimave. Libi se mi hudba ve videu.
  • Rhulad
    Nechápu jak tohle někdo může chtít hrát na klávesnici... To už trošičku přeháníš
  • Hra vypadá zajímavě. Jsem zvědavý, jestli to nějak upraví pro klávesnici a myšku. Mám otázku na redakci. Možná je to jen můj takový pocit, ale přijde mi, že games poslední dobou nějak stávkují. Máte nějaký výpadek pracovních sil? Většina novinek, které se tu objeví, už dávno nejsou, a to ani na českém internetu, novinkami a také množství článků se drží nějak nízko. Chápu, že není pořád o čem psát, ale porovnávám s konkurencí. Ať už s konzolistou nebo eurogamerem. Není to žádná kritika, jen se zajímám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit