Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakým způsobem můžu já jako Čech stáhnout Creation Kit? (Na steamu v ČR totiž nejde koupit Skyrim a tak se mi v tools vůbec creation kit nezobrazuje)
  • ja teda hral az skyrim a neni to zle, ale tak odvareny z toho nejsem jak nekteri....uz jen protoze hlavni dejova linka je silne trapna
  • Zeptal bych se jinak: Kolik lidí bavilo předchozí díly a nebaví je Skyrim? Že někdo třeba nehrál předchozí díly a Skyrim byl jeho první TES a nebaví ho, tak to je prostě normální. Holt to není hra pro všechny.
  • Já si koupil skrz MMOBOOST a pak aktivoval na Steamu :)
  • smejki
    nevím, v čem je vyděračské. Je to čistá kosmetika, jejíž nevlastnění nikoho neomezuje. Navíc jak sami tvůrci prohlásili, byl to spíš vtip a sami byli překvapeni, že to vůbec někdo je schopen koupit. Dokonce se to prý prodává dodnes, což je naprosto rozsekává. Takže po zkušenosti, že je někdo ochotný vypláznout takový neadekvátní prachy za takovou chujovinu, se mohli klidně na všechno vybodnout a dělat jen takové blbosti. Namísto toho ale dodnes tvoří velká a vývojářsky dost komplikovaná DLC, která kolikrát herní dobou strčí do kapsy AAA produkci v plné palbě.
  • chcem sa spytat, kolko ludi zacali hrat Skyrim(ako ja) a po x hodinach (ja po asi 3h.) zistili ze je to fakt nuda?
    no flame, just askin
  • Hairy_Ass
    Konečně! *4*
  • zx_spektrum
    To jen ještě někdo neodpustil Horse Armor ;)
  • Hmmm dobře pošefované. Jsem mile překvapen :) .
  • Vydieracske dlc ? Si robis srandu, ze ? Hry od Bethesdy obsahuju v zakladnej verzii takmer vsetko na co si pomyslis a DLC su naozaj nieco navyse.. Nebudem to porovnavat s nemenovanou ceskou firmou, ktora do cez DLC ponukala zakladne funkcie svojej hry.. :-)
  • zkurvena reklama
  • Tak doufam, ze az se podivam na nexus, tak top10 modu nebudou jen ty, co zenskym odstranujou obleceni
  • nexus má velikou podporu takže tohohle bych se nebál
  • 12/10 until February 2012. Aaand 26/10 right f*cking now, baby!
  • smejki
    vyděračských DLC? O_o
    zrovna Beth bych ohledně politiky kolem DLC neobviňoval z nějakých sviňáren.
  • Tradičně vypadající CS (tedy nyní CK). Jsem zvědav, jak bude řešeno scriptování. A samozřejmě se opět obávám toho, aby CS nepadalo, jak tomu bylo běžné u Oblivionu.

    Obecně si myslím, že to Bethesda s CS/CK prostě vyhrála. Díky tomu její hry získávají daleko lepší životnost a vedle toho i lamka si dokáže udělat primitivní plugin typu vlastního baráčku u jezera. A kdo by nechtěl bydlet ve svém, že? Právě v tomhle je TES dobré - hráč si ho může upravit dle svých potřeb a schopností a i úplný noob zvládne jednoduché domečky, jeskyně apod.
  • A co tak si kupit krabicovu verziu, ktora stoji menej, a zaregistrovat si ju na steame ?
  • S ohledem na diskuzi na Nexusu bych se toho, že by se všichni přesunuli na Steam rozhodně nebál. Protože jak někteří píší, tak není nad rychlou odezvu umožňující opravy a také pochvaly od uživatelů, což by asi při používání Steam Workshopu zmizelo.
  • No super, uzasne az na to ze v nasom regione si vdaka zasr*nej cenege neda kupit online na steame. Takze mozno uploadovat mody na steam pojde az bez steamoveho skyrimu ale stahovat uz asi nie.. Fakt super.
  • Jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit