Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    New Game+ by mohla být docela prča. Souboje s bossy mi nějak extra náročný nepřišly, stačilo mít akorát revolver, trochu ho potunit a bum bum hotovo.
    Já bych to na PC docela bral, možná bych za to i nějaký ten peníz utratil, kdyby to nedali zdarma. Moc tomu ale nevěřím, že se to dostane na PC či ostatní konzole.
    • fizola
      Ja som zasa nahodou investoval do Typhonu a s nim boli bossovia jedna radost :P
      • MrSanta
        Já to valil bez aktivních augementací, na průchod s Typhonem atd se teprve chystám.
        • fizola
          Tak spotreba typhonu, cena jeho municie atd. ho fakt robili uzitocnym skor na bossov, alebo na velmi zle situacie ked nevysiel stealth a zrazu bolo okolo vas 20 nepriatelov
          • MrSanta
            Proto by se mi přávě líbila alespoň ta New Game+ na PC verzi. Sice by byl člověk asi hodně OP, protože by nebyl problém se zdroji a praxisy by byly namaxované, ale zase by to mohla být celkem prča.
            • fizola
              No tak new game plus som neskusal, ale s namaxovanymi praxis nebude len prča, ale aj sa bude dař ziskař achievement že nezabit vobec nikoho celu hru
  • Sice se mi tato hra (která v některých místech až nechutně vykrádá MGS) moc líbila, ale už jsem ji dohrál a příběh mne už těžko něčím překvapí.

    Můj zrak se spíše upírá k možnému pokračování. To je asi tak vše...
  • jasne ze to bude i na PC , akorat si k tomu budeme muset dokoupit tablet aby jsme meli dve obrazovky a bude se to muset hrat ve dvou, jeden obsluhuje mys a klavesnici a druhej tablet, a pripadne se muze pridat nekdo treti a rikat co se deje na monitoru.
    PS: nechapu jak nekdo muze uvazovat o tom ze to bude i na PC..
  • Vypada to super, ale bohuzel to na PC asi nebude :(

    http://www.penny-arcade.com/report/article/forget-boss-fights-deus-ex-on-wii-u-has-graphic-improvements-new-game-play
  • Na IGN písali že je bude iba na WiiU, čo tá konzola určite potrebuje vzhľadom na súčastné predaje.
    • Shaker
      Taky bych to tak videl... Kdyby to vylepsili vsude, tak neni duvod WiiU kupovat. Prece ste si lidi nemysleli, ze by nekdo udelal neco, co by udelalo radost hracum a ne akcionarum :) Tady nejsme v CD Projektu.
  • Já prostě nechápu tu fascinaci slovem 'ultimátní'. To se sem rozšířilo z teleshoppingu od Horsta s dabingem brněnských studií a drží se jak lejno na botě. Ta hra snad obsahuje ultimáta, či co?
    • tvrdy.mar
      Ultimate Edition je název edice DXHR pro Mac. Obsahuje všechny DLC a bonusy z Augmented Edition.
      • Mě nevadí oficiální názvy her v angličtině. Mě štve používání toho slova v češtině...ble.
        • tvrdy.mar
          A to je jedno slovo. A teď si představte, že při překladu Mass Effect 3 jsme bojovali s lidmi, kteří by nejraději hru napůl anglicky, napůl česky...
        • jsi snad učitel nebo obroditel? jestli jo tak jdem na duel :)
          • Obroditel ne, učitel ano. Angličtiny. :-)
            Směle do mě!!!!
            • ucitel anglictiny resi teda pekny blbosti . Petre s vasi logikou predpokladam ,ze zde okrikujete naprosto KAZDEHO kdo pouziva slova jako LOL,WTF,ROFL atd...

              Jen skoda ,ze jsem se z zadnym komentarem od Vas tady na toto tema jeste nesetkal .
    • já spíš nechápu kde jsi četl/slyšel v tomto článku ultimátní...
      • Hned v prvni vete?....
  • Khanemis
    Wow, tak tomu říkám opravdu pěkně dopilovaná verze (pokud tedy splní vše, co naslibovali). Takhle se mají vydávat znovu hry, se skutečným přidaným obsahem. Jen doufám, že při převodu na ten WiiU ovladač nezmění hackovací minihru, protože to je snad jediná minihra v moderních hrách, která se mi nejen líbila, ale ještě mě i opravdu bavila, skvělý koncept (když to srovnám s příšerným hackováním v jinak celkem povedeném Alpha Protocolu...). Ale rozhodně bych všechna ta vylepšení také velmi rád viděl i na PC, jelikož WiiU nemám, za to PC originálku ano:) Ale nebudu jim to závidět, ne a ne...mazánci...:))
    • tvrdy.mar
      Hckovací minihra bude stejná, jen se nějak přesune na displej samotného ovladače.
  • Corvus
    Závěr zní skoro jako by původní verze na PC byla odpad...
    • V podstate aj prvych 6 mesiacov bola, pady, stuttering atd.. AMD Crashing Evolved program..
      • Shaker
        Na to si nejak nevzpominam... Ja si pamatuju na suprovou hru, ktery by se mozna hodilo par uprav (napriklad regenerace vsech energy clanku behem nejaky doby a ne jen jednoho a ty bosse). Jinak sem s Deusem nemel nejmensi problem. Mozna by se hodilo, kdyz si clovek da laserovy zamerovac na zbran, aby tam nechali i krizek a treba mensi, protoze na nekterych podkladech se vazne mirilo lip zakladni zbrani nez "vylepsenou".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit