Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych radši Witchaven.
    • Witchhaven? No nevim, mlatit gobliny sekerou do hlavy uz prej nefrci. Dneska prej lidi zerou zombie a zombie zas zerou lidi. Proste dokonalej kolobeh. Jinak teda s witchhavnem souhlasim, i toho hereticka nebo Hexena bych videl rad a nejlip ID a klidne ve stylu Rage. Raven software uz mam pocit stejne natah brka... doslova.
  • Horst_Fuchs
    Sice to byla vlastně jen taková akčnější vykrádačka Duka, ale proč ne.

    Ještě by to chtělo remasterovat starýho Blooda.
    Ty zombíci mluvící zkomolenou latinou (a dalšíma jazykama) mi docela chybí. A jak krásně ječeli když jste je podpálili, to si vybavuju dodnes "burn, burn, waaaaaaaaaaaaaah!" :D
    • většinou takhle ječel samotnej Kaleb :D
  • Jeste nejake poradnej Gore MOD jak ma BrutalDoom! Snad nejaky nekdy bude...
  • Na téhle hře Dana vždy fascinovali zejména ti prcající zajíčci.
  • mdkGT
    Kdyz se podivam na anonymni "prispevky" v tehle diskusi, mam pocit ze sme narod zdegenerovanych debilu.

    Ptam se povolanych, zda by to neslo uz nejak konecne udelat aby se kazda druha diskuse pod clankem nestala anonymni nastenkou pro slabomyslne.
    • Voľakedy mali tunajšie diskusie úroveň aj bez nutnosti registrácie. Proste admini kontrolovali, čo ľudia píšu. Len to zase ľudia nadávali na iných stránkach na tunajšiu politiku, že im mažú príspevky a označovali tunajších adminov za komunistov apod. Stačilo by, aby sa k tomuto vrátili, netreba registráciu.
      Je pravda, vtedy u nás ešte nebol rozšírený trolling, hate a podobné blbosti, ako teraz, takže by asi mali viac roboty. Ale sám sa tento problém nevyrieši.
    • JJ super nápad, ještě bych zavedl platbu kreditem za možnost přispívat, dále ověřit, jestli si přispívající někdy v minulosti náhodou nestáhl nějakou pirátskou kopii, protože pak nemá nárok na názor a v neposlední řadě záznamy o nepopulárním negativním postoji k vysoce hodnoceným hrám, ze kterých by posuzovaly další možnost jestli může přispěvovatel dále psát do diskuse případně zdražit kredit, za který má tu možnost
      • mdkGT
        Znas to o te potrefene huse?
        • Hry si kupuju, ale to neznamená že neuznávám práva pirátů vyjádřit se ke hře a chovat se jako arogantní chuj jenom proto, že někdo kdo má velké herní zkušenosti hru nechválí a má trefné poznámky tak nemá nárok komentovat, že si jí ukradl? Navíc ne všichni si sednou na zadek z her vyhnaných hypem, když se na spoustu desítkových her každý podívá za půl roku, tak mu už tak skvělé nepříjdou, já se z portalu 2 ani z Bioshock Infinite teda nepotentoval
    • 13_11
      Já se na to dívám jinak: těm chytřejším jsou nějaký diskuze naprosto volný.

      Těm opravdovým debilům je úplně jedno, jestli budou přispívat anonymně nebo se budou muset registrovat. Ostatně, podívejte se na iDNES. Ano, je jich tam o něco míň než tehdy, ale pořád je to stoka.

      S názorem, že lidská blbost sama od sebe vyhnije, souhlasím jen částečně. Ve většině případech případů je lidská blbost nesmrtelná, a když už mě nějakej blbec skutečně naštve, dám mu to zcela přirozeně sežrat. Být pasivní za každou cenu je totiž taky pěkná blbost.
      • mdkGT
        Nevyhnije vubec nic, debilove se houfuji, koukni se na fotbalove fanousky nekterych klubu. Naopak jich bude vic a vic (to uz zde lze pozorovat) a az jich bude drtiva vetsina, nikdo jiny uz do diskuse psat nebude. Jestli tohle je cil?

        Bonusweb chcipa sam, na to nema vubec nutnost registrace v diskusich vliv.
      • Ja vidim v anonymních diskuzích jen same klady. Pubertaci, nastvani lide, cvoci a další si v nich upusti paru, a pak nemusi sve schyzy cmarat po baracich, posilat nekam manželky, rvat na deti, a hadat se v hospode atd:) Co takovej pubertak s kterym to triska ode zdi ke zdi, diskuze je pro nej idelani místo kde ze sebe dostat energii, napise si svůj troll příspěvek, sedi si u pocitace, nadsenej ze je stredem pozornosti a je spokojenej. A vzasade se nic moc nedeje. Urcite bych to nijak neomezoval, ty diskuze, je to takovej mensi ventil spolecnosti, je to ve skutecnosti uplne neskodna věc.
    • Reseni - zakazat prispivat anonymne. Nutnost zalozeni profilu odradi nejednoho hloupeho trolla.
      • Problém je, že lidé na očividné troly vůbec reagují. Když to přestaneme živit, přestane to existovat. Ale stejně by mě zajímalo, co za mentalitu člověk musí mít, aby ho trolovat bavilo.
        • možna to tu už promazali ale ja žadny trolling nevidim
        • Možná na to existuje nějaká diagnoza, dle mě si to zkrátka ani neuvědomují. Narodili se takovými zlými a takoví prostě jsou. To je dnešní společnost, je třeba si zvyknout a nereagovat na to. Pak to "vyšumí", ale to je jen můj názor. Nikomu to nenutím.

          A teď něco ke hře, jsem rád, že objevují staronové hry. Sám se rád vracím do doby, kdy hry pro mě Hry!
          • Problém je, že se do té doby nevracíš, jen si ji snažíš připomenout v dávno jiné době. Staré legendy by se měly nechat na pokoji... takto si většinou jen pošpiníš dobré vzpomínky na ně..
            • kubi-wan
              To si zas nemyslim. Teď jedu starýho BLOODa a baví mě to víc, jak ty dnešní naskriptovanosti, nostalgie nenostalgie. Skvělej leveldesign, zábavný zbraně (bez tý pitomý rádobyrealistický omezenosti dvou zbraní), ještě lepší různorodý nepřátelé...
              Jasně, koncept hledání barevnejch klíčů je překonanej, ale radši hledat klíče, ztrácet se, nacházet cestu a mít radost z tajných místností, než jít z bodu A do bodu B...
      • příspěvky jen pro prihlasene = smrt diskuzi stejne jako na Bonuswebu. Tam to taky zavedli a jsou radi když se tam u zajimeveho clanku sejde v diskuzi pet lidi. Kupodivu hodne lidem nestoji za to zakládat ucet nebo se prihlasovat aby něco mohly rict, radsi se na to vykašlou, a nejen trolove.
        • ja mel radši bonusweb nez tohle
        • ucho
          myslím že zrovna na games.cz by to nevadilo a diskuze by to ustáli. určitě by pomohlo, kdyby lidé nemohli psát anonymně. a ideálně by to bylo přes ověřenou totožnost, viz to mojeid... rozhodně by to eliminovalo řadu zdejších trolů, kteří píšou pod několika nicky...
        • na idnesu zavedli, že tam musíš poslat kopii sveho dokladu totožnosti a čekat kym to overi
          • Zayl
            No že tady ty anonymní příspěvky dělají dobrotu! Půlka naprosto průhledný trolling a zbytek hlupáci a lidé kteří vědí absolutní kulové nejen o tématu ale o hrách všeobecně.
          • Krom toho většinu diskutujících na zpravodajských serverech tvoří lidi, co dokázali přečíst něco tak hrozivě zdlouhavého jako Jiráska. Pro dnešní generaci je problém vystát obyčejný startup windowsů - takové lidi založit účet jen kvůli řečem fakt nedonutíš.
          • A jak to tam taky vypadá, pár příspěvků a mrtvo... stejně tak na novinkách, sport.cz a dalších, přispěvatelů tam ubylo 80 procent.. tady by zůstalo tak 20, možná 30 lidí ... :(
      • Kozy
        Nemyslim si
    • Nejsi daleko od pravdy. Tzv. "hráči" hru odepíšou kvůli grafice, že je moc těžká, že je tam hodně rozhovorů a jim se nechce číst, přmýšlet atd. krom toho, mnoho z nich nemá ani vychování, takže si s nimi nemůžeš nezávazně bez emocí promluvit. Je mi z toho smutno.
  • Ne díky, tuhle (a spoustu dalších starých her) mám v hlavně uloženou jako vynikající doomovku z té doby a nechci si takové báječné vzpomínky kazit nějakýma přiblblýma "remasterama o 15let později" ...
  • ty vole to sou zas poklady :D
    • čistě ze zvědavosti co je na mojem přispěvku tak špatně že mam tolik - ??? :D
  • To je mi novinka, už ho hraju skoro 14 dní, samozřejmě původní verzi
    • NonSuch
      co presne nenechapes na tom, ze tohle neni ta puvodni verze co hrajes 14 dni, ale ta co vysla vcera?
      • ano, PANE CHYTREJ, to jsem pochopil, já svým příspěvkem mysel to, že se uvádí jako by byla novinka, že vyšel ten starý zadarmo, který vyšel zdarma proto, že se chystala redux verze, zdá se že hodnotící mají IQ tykve, klidně mě umínuskujte jestli vám to dělá dobře
        • Martine proc jsi tak hloupy? Nemuzes s tim neco udelat? Bud tak hodnej *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit