Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Az se ti tam budou po bojistich evropy, kde se ani nebojovalo, prohanet cernosi, tak si na mne vzpomen ;)
    A to ze dosud EA totalne nevyobcovalo s hraci neznamena ze to nezkusi, prece jenom uz tahle politika 110 Euro za hru opravdu silena. A ja nerikam ze to udelaji, ja rikam ze jim neverim ze to neudelaji.
  • XorxoxTalarius
    Je, nesmis na ne nebehnout primo. To pak totiz ani nedobehnes.
  • XorxoxTalarius
    Strilecka, jako strilecka, navic oboji je scifi :)
    S tim rozdilem ze aspon Eternal nabizi vic moznosti a stoji tretinu penez.
  • XorxoxTalarius
    Unreal engine 4.12 je obstarozni? No nepovidej :)
  • No, uz tva prvni veta je blabol. Byt tebou bych si trochu vic prostudoval prvni a druhou svetovou.
  • No mě je na blití, za 50 EUR dostanete celou hru a 4 DLC! No to je "nekup to"!
  • brno neni na morave? ty si dement, to se nevidi...
  • Quoi? V první světové válce bojovalo mnoho černošských vojáků. Američané poslali do Evropy přes 300 tisíc afroameričanů, Francie měla díky svým koloniím také jednotky tvořené z černochů a to samé platilo pro Anglii. Takže černý voják v první světové válce není nic exotického.
  • Komu chces lhat ? Dobre vime ze jak to vyjde hned budes kupovat i ti co stebou souhlasi *3*
  • Až na to, že je to 3rd person, Warhammer svět mě naprosto nezajímá, vypadá to jako omalovánky, dívat se na záda groteskního svalovce v brnění jak monstrózním sekáčem (nejlépe, když ještě jiskří) trapnou animací rozseká nějaké jiné groteskní svalovce v pestrobarevném brnění. Hmm, fakt pecka, nejlepší moment z toho gameplaye byl, když ten maník v brnění střílí po dvou přímo jedoucích tancích. :-) Obstarožní engine, který vypadá jako designovaný na RTS, ale udělali na něm hru z 3. osoby. Fakt mimo. Já samozřejmě chápu, že jsi fanda světa WH:40K, ale ta hra není naprosto v ničem podobná BF, takže tvé doporučení nepadá na úrodnou půdu.
  • JohnyTheZik
    Ad 1) nemas pravdu, vic se k tomu asi vyjadrovat nebudu :D
    Ad 2) nevim, u jaky hry se tak stalo, ale rozhodne to nebyla zadna BF, potazmo EA hra, takze tolik k tomu.
  • Morraw
    Není zač. Rád jsem pomohl :)
  • No jo gramatika.. Ono co si budem povídat. Ta tvoje poslední věta by taky mohla být až za tečkou. Hele ale mě je to buřt. Přesně já tam v podstatě jenom sedim. Vůbec nechápu za co mě tak platěj. Za den vyřídim pár mailů někam zavolám a to je všechno. Kdybys viděl kolik za to beru tak bys brečel. A jako bonus můžu poroučet náplavám z moravy a brna a podobnejch řití. Life is good!
  • nepracujem jen tam sedi *1*
  • Asi tak *15* já tu negativní komentáře nepsávám, ale ten jeho příspěvek je fakt mimo. Taky pak může jít na forum šachistů a říct jim ať se na to vykašlou a zahrají si radši fotbal...
  • Ty voe, už jsem ti chtěl poděkovat za tip, že s takovým názvem hru neznám a která je podobná BF (proč jinak tu hru zmiňovat... *7*) a ty sem dáš takovou barevnou ptákovinu. *15*
  • Pracuje v kanclu, ale nezná rozdíl mezi i a y. *1*
  • To buď v klidu. AI je ve hrách obyčejně dost debilní a když náhodou reaguje "lidsky", je to script.
  • TheGGG
    blbej ork zabije několik eldarů...? TO není moc fluff friendly... *1* *1* *1*
  • XorxoxTalarius
    Eternal Crusade je MMOFPS z prostredi Warhammeru 40000 a gameplay je super.
    Nic se nevyrovna pocitu kdyz se v roli orka sebevrazedne vrhnes mezi skupinku Eldaru a sekackem jich ctyri pozabijis nez se staci vzpamatovat, v ten moment tam dorazi zbytek tvyk sluggas a nedelaji z eldaru karbenatky. Ty jsi to sice koupil a pomalu krvacis na zemi, ale to nevadi, dobehl medic a ozdravil te.
    A nejlepsi je ze tech momentu je tam silene mnoho, precti si nejakou knizku z W40k a hura do boje ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit