Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to priserne a to video na Kickstartu je neskutecne nudny.
  • Jsem velký fanoušek Pathologic. Na tento Kickstarter jsem čekal s velkou zvědavostí a určitě přispeju. Docela mě překvapila velikost požadované částky. Rozhodně bych nebyl tak optimistický, jak autor článku.
    • A ještě něco: nejsem si jistý, jestli jsou konzole vhodné platformy pro tuhle hru. Nic proti konzolovému publiku, ale nemyslím si, že baží zrovna po tomhle.
      • Na konzolich hrajou stovky milionu lidi. Ruzni lide bazi po ruznych vecech...
        • To je pravda. Já tím jen chtěl říct, že konzolisti jsou vesměs lidé, kteří nehrají podobné hry, jako je Pathologic. Stačí se podívat na hry, které na konzolích vycházejí (pominu-li indie hry, které jsou velmi zajímavé, ale Pathologic je natolik specifický, že se obávám, že si na konzolích publikum najde velmi těžko).
          • Zatím to zavání pouze teorií na kokstartéru, kde určitě neplatí, že zítra znamená včera. Prostě bych ztlumil a nechal se překvapit. Domnívám se, že konzole nevznikly zrovna incidentem v Tungusce, takže je pravděpodobný, že i jejich uživatelé si umí normálně hrát dobrý hry a třeba je i ocenit.
      • Tak jako já to celkem chápu. Přecijen PCčkáři jsou početně omezená skupina lidí, takže se snaží i z konzolistů něco vytáhnout...
  • mne ted nasralo ze zrusej The Hum protoze lidi neprispivaji :( tesil sem se na to https://www.kickstarter.com/projects/thehum/the-hum-game
    • Jack1947
      Mají 26dnů to se ještě může hodně změnit... do té doby.
      • praveze uz psal autor update ze to bude rusit https://www.kickstarter.com/projects/thehum/the-hum-game/posts/974079
  • Ja jen doufam, ze az se o tom bude pristi tyden bude mluvit v podcastu, tak tam zas nebude ta socka fnukat, jak nema prachy, takze hrozne chce prispet, ale nemuze...
    • Zase? Myslim, ze vim na co narazis, a to bylo receno ve smichu. Tak jake fnukani?
      • Tak to spatne poslouchas...
        • Spis jenom nemam potrebu vozit se jako zacek prvni tridy po nekom, kdo mi nevoni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit