Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mas effect měl být v kategorii rpg....a jo pro me hra roku:)Vegas je ale tak na stejne urovni tezke rozhodnout.
  • Drom
    nj, nekdo povazuje RPG jako miliony statistik a skillu, pro me je to role play. ME2 si to zaslouzi
  • No možná je to akční RPG ale PRG znamená Role-playing game což ME2 rozhodně je :) takže nevidím důvod řadit to pod běžný akční hry.
    • smejki
      jasně, a hot-dog je horký pes *1*
    • ja nechapem co vas na tom bavilo hral som to ale take nudne divne hned od zaciatku si vedel ze o co ide atd. jak keby som kukal akcny film( napr. A-team aj ked ten bol aspon dobry)
      • boze muj:) v a team si nevedel o co de?......kdyz te nebavi hra roku, ale bavi te a- team tak si vazne nemocny.-) ne sorry jen nazor
  • Mass Effect je fajn ale docením ho až bude dohraná celá serie.Za loňskej rok u mne jednoznačně vede New Vegas
    *3*
  • Dlaha
    nj, očividně všude považují Mass Effect 2 za skvělý RPG a dávají mu zasloužené ceny, jen tady na tiscali ho při vyhlašování her roku museli zařadit do akčních her... kde bude asi chyba? *1*
    • Chyba bude asi v tom , že ty si myslíš , že nezávislý názor znamená jít z davem jako ovce.Nevim proč by si to nemohli dát do akčních her plně souhlasím s tim , že je to Akční hra s RPG prvky a jak už bylo několikrát řečeno , každý na to může mít svůj vlastní názor a koukat se na tu věc odlišně a nikdo tě nenutí s tím souhlasit.
      • Dlaha
        jde mi spíš o to, že když zařadíš Mass Effect 2, mezi akční hry, tak nemůže být oceněný tak, jak si zaslouží. A to z velmi prostého důvodu, ono je to RPG :)
        Hrál jsem i New Vegas a ME2 mě vtáhlo víc, víc jsem přemýšlel nad rozhodnutíma, který udělám a jak se bude hra odvíjet dál, všechny postavy se mi zdály barvitější. Prostě role-play stránka u ME2 je podle mě úžasná a zaslouží ocenit. Ale rozhodně netvrdím, že New Vegas je špatná hra, obě tyhle hry jsou skvělý, jen nahlíží na RPG žánr z trochu odlišných pohledů.
    • Ze si cesti hraci mysli, ze RPG znamena tabulky a slozity strom vyvoje postavy?
      • ja by som to zaradikl do akcnej adventury
      • Jinak vzhledem k tomu ze je ME2 akcni RPG, muze snad byt klidne zarazeny do kterykoli z tech kategorii..
        Ale ze v ty RPG kategorii ME2 i vyhral mi preci jen prijde malinko nefer treba vuci New Vegas, ktery je precijen cistokrevnejsi. Kdyz uz ma Mass Effect titul HRA ROKU, tak se snad mohl v RPG spokojit s nominaci : )
        • Spades
          Tak New Vegas bere vetsina prestiznejsich recenzentu jako stand-alone datadisk.
          • smejki
            just lol'd
          • Hele prosimtě od kdy maj datadisky herní dobu k 40 hodinám?:-)
            • 40 hodin když uděláš jen pár vedlejších questíků:D, se vším všudy sem to natáhl na 86
  • odkazy nejdou
    • ales.smutny
      Opraveno, díky.
  • Je pocas roka aj rebricek najhorsich hier? Tak ako tu: Najhorsia hudba, najhorsia hratelnost atd? ... Filmova scena taketo nieco ma, tak ci aj gamesky nieco take maju? :)
    • bmarg
      O ničem nevím, ale myslím si že hry které mají být zapomenuty jsou zapomenuty :-)) A v dnešní době nevychází nijak zvlášť hodně špatných her. Přemýšlím kdy jsem hrál vyloženě špatnou hru, kde by mi vadilo to a to. A nějak si nemůžu vzpomenout, většinou lidi hrajou hry o kterých něco ví a nehrajou žánr který je nijak nezajímá. K hudbě her se toho říct nedá, protože všechny Ačkové tituly dělají buďto profesionální skladatelé, nebo speciální studia.
      • Keď je rozdiel medzi "zlou" a "zlou" hrou. Príšernosti, ktoré by dostávali hodnotenia 1-2/10 samozrejme radšej nikto nevydá, takže sa zdá, že vyložene slabé hry nie sú. Ale tých, ktoré nenaplnili , prípadočakávania fanúšikovne poškvrnili meno série je viac než dosť. I keď je to samozrejme všetko subjektívne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit