Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja osobne mam porad i v dnesni dobe internetu,stale radeji singl,at si kazdy mysli co chce,mne to je naprosto u prdele,ja si hru proste takto vice uzivam,jak tu nekdo znal ze coop jedine s prateli,no ja osobne kamarady zadne nemam ,a z manzelkou to hrat prece nebudu, :),takze coop neresim. *2*
  • Zayl
    Coop s přáteli, proč ne? Coop s random póvlem z internetu. NE.

    Problém já vidím v časových omezeních. Singleplayer si zahraju když mám čas. Když ale třeba chci něco zahrát s kamarádem, musíme mít čas oba. Tři lidi? Další z nás musí mít čas. A tak dále.

    U studentů to ještě asi tak děsné nebude, ale u pracujících lidí to je podle mě problém.
    • DeDy
      My hrajeme ve třech a dá se to když člověk chce. Pařím přes dvacet let od svých 16 roků a ženě říkám že pařit budu i v šedesáti *14*
  • El-Bravo
    preferuju singl. chci hrát sám za sebe a ne se na někoho ohlížet..
  • DeDy
    Ten kdo má kamoše, chce hrát coop. Třeba i Company of Heroes se dají hrát skvěle coop 3 lidé vs 3 hadr AI. A kdtž vzpomenu na Alien Swarm, Borderlands, hned si vybavím super zážitky ve třech. Coop se konečně po 15 letech v ústraní vrací. S láskou vzpomenu na ZX Spectrum, Atari, Amiga a hity jako Lethal Xcess, Hired Guns, Ikari Warriors (Commando kde se ovládal i tank). Pravda sice Deus Ex s excelentním příběhem to nebyl, ale ta spolupráce, mňam mňam. Jsem zvědav jak se nový Pán prstenů povedl, už delší dobu ho s kamošama sledujeme. Taky nový Aliens: Colonial Marines vypadá skvěle.
  • Hlavně bych uvítal, kdyby byla kooperace v první řadě vždy možná na jedné konzoli nebo počítači. Mít možnost pouze online kooperace jako tomu ke dnešnímu dni většinou bývá je celkem otrava. To pak člověk na ten co-op ani nemá chuť, je podle mě vždy lepší mít možnost hrát co-op spolu na jednom gauči a moct u toho pokecat, popichovat spoluhráče nebo dát i nějaké to pivko :)
  • Coop je pro ty, co se sami nerozhodují. Pro ty, kteří mají naděláno do kalhot ze zodpovědnosti sám za sebe.
    • Masa-san
      Když se rozhodneš vyrazit si někam ven za zábavou, tak půjdeš radši sám, než aby sis užil srandu s kamarády ?
    • Tak tebe bych fakt nechtěl mít v týmu, kde každý částečně zodpovídá za ostatní.
      Tvůj názor mi příde stupidní.
      • Toto je o coop v SP, ja nepisu o MP! V SP pripade si za nazorem stojim.
        • No tak to je další blábol. Když myslíš coop s AI, tak AI tam bývá jen do počtu a většinou jí dává rozkazy hráč. Souhlasím s tebou, že hrát coop s AI je blbost, ale nic to nemění na tom, že tvůj první příspěvek je kravina.
  • u mňa nikdy !!!!!!!!!!
  • Coop je fajn, ale na konzoli, kdyz jsou hraci/kamaradi spolu a hraji na jedne televizi. Pres net me to nebavi.
    • Masa-san
      U mě je je nerealné, aby jsme se s partou někdy sešli u jedné mašiny, ale po večerech si místo "zabavy v tv" zahrajeme sem tam coop a to přes tunngle či hamatchi, ale hraní s náhodnými hráči online je opravdu o ničem, souhlasím.
    • Souhlas. Jen je lepší mít těch obrazovek víc než hrát split *4* (To už se ale hůř zařizuje*3* )
      • Tak to já mám kliku, protože švagr má projektor a na plátýnku je i splitscreen totální pohoda. Naposled jsme hráli RE5 a to byla kooperační jízda:).
    • Jojo, cítim to stejně. Prostě v jedný místnosti, to je nejvetší sranda.
  • Coop je skvelej v tom, ze nepotrebujete dvacet hracu, abyste si hru uzili a vystacite si ve dvou...
  • Miluju coop. RE5, F3AR, Gears of War, Army of Two! Nejzábavnější forma hraní prostě. Splitscreen a jede se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit