Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba takový Hunted: Demon's Forge má tak parádní přátelskou AI, že si jsem jistej, že obdobně chytrýho a schopnýho kámoše bych k tomu nesehnal. Klasický mulťák je jedna věc, ale kde je koop, tam by taky měl být singl. Není důvod, proč by neměl. Leda tak tvůrčí lenost.
  • jindra.veliky
    doufam ze bude coop stejne zabavnej a na stejne urovni jako je coop v left 4 dead a jestli ano tak jim muzu zarucit ze si hru koupim a na single ani nesahnu.

    jinak ten coop v bf3 je takovej nudnej a bez atmosfery a ja ani nemam nejak potrebu ho hanit a skoncilo to tak ze jsem za 3 dny dodelal 3 mise a smitec a uz me to proste nebavi *3*
    • FiCTive-MAN
      Hele kámo tobě je fakt jen 10 nebo je to blbej vtip ve tvém profilu? *15*
      • on je proste klasickej troll. v horsim pripade fakt blbec. ani v jednom pripade bych na nej nereagoval. dej minus a di na dalsi prispevek.
      • jindra.veliky
        mas s tim snad problem? *1*
    • A proč ty vlastně u naprosto všeho furt mluvíš o B3?
  • Masa-san
    Já mám rád coop přístupný v singlu. Každý hráč má svůj herní svět a kamarád se do toho světa muže připojit nebo si každý muže hrát sám a to bez toho, aby to nějak prznilo hru. Živě si tak dovedu představit třeba i TES serii, která zaměřena na sinlge, jen bych přidal možnost připojení kamaráda a mužou se vybíjet dungeony ve dvou :)

    Hry dělané primárně na coop , co jsou většinou krátké a nevýrazné svojí hratelností a s ideou, že hráči si vytvoří zábavu sami, ale platit budou vydavateli si mužou strčit do...
  • Všichni se budou snažit rozjet toho co nejvíc přes MP, aby mohli vyptvářet internetové učty, které nejdou zpirátit (asi jako WoW)
    • Masa-san
      I slavné GTAIV se paří ze "záložních kopii" po lanu a to online registraci má a dokonce dvojitou a ještě sériové číslo, pokud se nepletu.

      Takže toho bych se nebál.

      Jinak WoW je MMO, ne coop hra a MMO jsou již nyní stovky *4*
    • FiCTive-MAN
      To jo no, ale říká se že prolomit se dá vše, takže asi marná snaha. I piráti si hrajou WoW... akorát na svých serverech...

      Jinak ta mánie vývojářů: "Ze všeho uděláme multiplayer" se mi moc nezamlouvá (to už není k tomuto článku, ale všeobecně). Znám hodně her do, kterých se to fakt nehodí... Stejně jako když všichni chtěj ze známých her jako je třea Fallout, Mass Effect atd. dělat MMO
      • JO, přesně. Uslyším že to bude mít především MP... achjo, zas další MP, povzdechnu si. Uslyším, že z toho bude MMO.... OMFG to si dělají prrrrr snad!
        Asi tak.
  • mno jak to rict...coop je pro coop a single je pro single :) treba gears of war 1 i 2 sem sam ani nehral(hral sem s pritelkyni...kdo to muze rict?...je bozi :)) a fakt sem si to uzil moc...ale kazdopadne by mela byt moznost singlu zachovana
    • jnsCZ
      Dvojku jsem otočil s přítelkyní taktéž... znám ten úžasnej pocit, kolego :)
      • mirroj
        Ja som radšej otočil priateľku a dali sme si dvojku. Tiež poznám ten pocit.
  • single je single
  • Ať se koop ubírá jakýmkoliv směrem, jakým uzná za vhodné, hlavně ať se na jeho úkor neprzní singl.
    • Paulcz
      pokud to nějaký marketingový blb prosadí tak tu je další prznění her, stále třeba furt nechápu "levelování" ve FPS :)
  • Čekám nato od dob Renegade na ZXspectrum+
  • BoB.2
    singleplayer u mě vede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit