Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož mě to video strašně připomíná zbraně od Maliwanu z BL2 :D
  • Zapnu video že se podívám na tu hru v pohybu a najednou vidím nějakou teplou reklamu, na neskutečně teplý radio, do které hraje pěkně teplá hudba.

    Pokud se tiscali mermomocí snažit svoje uživatele nas*at tak jim to vychází na jedničku.

    Říkal jsem si tedy že jim pošlu nějakou korunu a oni mě toho svinstva zbavěj, tak jsem se podíval co ještě za svoje peníze dostanu a vidím že měsíčně hru zdarma a navíc kdyby měl někdo pochybnosti, tak i zveřejní komu jakou hru dají - vždy první týden v měsíci.

    Tak se podívám kdo měl jaké štěstí a najednou vidím že v lednu, únoru, březnu a dubnu tohoto roku nedaly nikomu nic. No jo, prachy už mají, tak co...

    Dál dostaneme: "vstup zdarma na akce organizované Games.cz" - samozřejmě se zapoměli zmínit že 95% těchto akcí bude v Praze, takže mají ostatní smůlu a samozřejmě to nikoho nezajímá...
    • A neměli by tedy rovnou rozdávat masti na beďary?
      • Prosím?
        • Čemu jsi nerozuměl, trotle? S tím avatarem jsi otravnej.
  • Podle screenů to vypadá hodně dobře, ale 1 mě děsivě nebavila
  • Jednicka byla fajn, na tohle jsem vazne zvedav.
  • Tower defense hry mam strasne rad a tady je to spojeny jeste s fps, jednicka se mi libila, takze do dvojky jdu urcite...
  • ucho
    jednička je super, je to celkem dost opomíjený titul, ale zábavné to je. takže na dvojku jsem velmi zvědav. až je mi líto, že na hraní jedničky nemám dost času.
    • jednička není špatná....ALE....osobně sem halvní problém vidělv tom že levely byly neskutečně, opravdu neskutečně dlouhé! někde v půlce hry mě trvala jedna mapa už víc než 2 hodiny a to už je rpostě moc! ale sem vědavej na dvojku v akci si ji určitě koupím a vyzkouším....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit