Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po tom co jsem si precetl, jak zmrvili ovladani, ze je opet udelano primarne na konzole a jen tlacitka z konzole namapovany na klavesnici a jeste to funguje debilne, nemam o tento paskvil zajem, coz me i mrzi jelikoz mam xcom rad.
    Blizzard se k PC a konzolim postavil opravdu spravne. Kazdy ma uplne jinak udelane ovladani a UI. Podle jejich vzoru by se meli vytvaret ovladani (mysleno pristup jak vytvaret ovladani). Pro jednotlive platformy resp. ovladace zvlast (klavesnice, mys a gamepad, pripadne dalsi jestli jsou :))
    • Asi takto:

      - debilni ovladani, nejvic boli pri pokladani min/turretu "za prekazku" (v zone deploy, ale proste se tam nedostanete, je mozne polozit jen tam, tak se dostanete jakoby pesky (tedy na druhy most, byt je asi 1/2 metru od vas, jej nepolozite))
      - debilni ovladani podruhe, proste na PC je ovladani pritezi az az, vic jako enemy...
      - neskutecne stupidni AI spolubojivniku, nechapu proc neni mozne vypnout "automaticke presouvani" spolubojovniku, idealni kdyz vlezou do palby, ci delaji presny opak toho co chci. Ze sem/tam neplni ukoly (asi 2x se mi sekl zcela), takze stoji a cuci...
      - opet AI spolubojovniku - nejaky stealth pristup nehrozi, ikdyz jsou za prekazkou, tak jak se priblizite na nejakou vzdalenost, zacnou strilet, byt to nechcete (des, ve spojitosti ze neni mozne spolubojovniky "locknout" na miste)
      - urcovani pozice, kam si ma AI stoupnout celkem ne zcela sikovne (kdyz srovna E/Q z ME, tak tam to bylo mrte rychlejsi na pouziti), neberu v potaz, ze stejne maji tendence odbehnout, jak se snazite udelat obchvat
      - divny vyskyt zbrani, hned tusim v druhe misi ziskate emzacke zbrane, a pak je to celkem easy (veteran obtiznost), presto porad nachazite napoje k pistolim (i kousek pred koncem, kdy nema smysl je uzivat)
      - hrdina za ktereho hraji nema prakticky zadne RPG prvky, ktere by sly vyrazne ovlivnit (podle skilltree vzdy vybudujete field commandera, ale ne tanka/infiltratora etc., cimz RPG uroven z tohoto pohledu klesa na polovinu, spis tretinu)
      • Nechci tim rict ze XCom:B je mizerna hra, to ne... Jen v tom vidim (v PC verzi) zatracene promarneny potencial na prkotinach (lock pozice AI, AI utocici az po commanderovi, lepsi moznost deploy min/turretu, ne jen "tam kam se dostanu pesky" etc.).

        Pribeh fajn, hra celkem slusna, ale ovladani kazi. Jen za to ovladani/AI 5/10.
  • 5,5 od IGn 6 od gamespot, nějak mě to nepřekvapilo.
  • Tak potom trapnym yolo shitu, je tohle příjemnej trailer.
  • to je to ufo od 2K? kdy ktomu vychazi DLC? 1. zari?
  • Mahcake
    Těch gramatickej chyb je tu čím dál víc dokonce i v titulech...
    • Náhodou na google translator dobrý vole! *5*
    • řekl pán obecná čeština
  • Řádí ti tam tiskařskej šotek. *4*
  • JJ hra ujde ale platit seme nechce -(
    • Řešení je jednoduché.
  • Tak jestli se tu rozvíří debata o pc hráčích pirátech, podotýkám, že na pc cracklá verze ještě nevyšla. A to ani u splinter cellu a dalších. Dotyčný Odulin hraje na Xboxu, tam už jsou hry venku...
    • To, že to je dříve venku na Xboxu jen znamená, že se akorát warez grupy dostaly dříve k Xboxové verzi. Hned, jak se dostanou k PC verzi, tak bude ihned na warezu a bude se stahovat o stošest, takže nic v tom nehledejte. *14*
      • Jack1947
        Warez Release konzolovych her vzdy ma prednost (buhvi asi kvuli drivejsimu datu vydani) bylo to tak jiz odjakziva. Taky bych utnul debatu o piratstvti uz v zarodku, to je fakt. *4*
      • špatná myšlenka, ta dobrá je:
        stojí tahle hra za mé peníze?
        • To ano, jen jsem chtěl upozornit na to, že je nesmyslné hodnotit pirátství na nějaké platformě jen kvůli tomu, že na warezu vyšla jedna verze dříve a že už ji někdo hraje.
          Já se pořád rozhoduji, jestli to mám vzít nebo ne...přecijen ty předobjendávkové bonusy nejsou taky k zahození, takže když to bude stát za nic, tak mám alespoň celou kolekci XCOM a Spec Ops.
          Na GMG se tohle dá koupit za 36 dolarů (se slevovým kuponem), což mi nepřijde zas tak špatné.
          • Já teda zas vážně uvažuju nad původním UFO z GOGu za těch 5 dolarů si myslim, že je to bomba. Kdysy jsem na něj neměl angličtinu ani trpělivost a nepřijde mi, že by jej nějaké poslední UFO, nebo XCOM překonal.
  • Mart9
    Ještě že už to vyjde. Snad není týden, kdy by se o této hře něco nepsalo.
  • Odulin
    Tak po 2 hoďkách mi to zatím nepřijde zlý. Mass Efektový boje mi sedí. Ale jsem teprve na začátku, takže nemá někdo z pirátstva hlubší dojmy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit