Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi se to líbí - za doláč prostě správná "hákovina"...
    *12*
  • Keyz
    Proč ne? Lepší než aby to někdo v rámci cenzury umlčel.
  • Inquisitor
    A jako DLC se představí Putin v New Yorku.
  • Aleš Smutný má teda hodně zvláštní vkus
  • Mart9
    Pardon, ale tohle je p*****na roku.
    • Proste indie scena, co bys chtel... umi delat jen nejprimitivnejsi hratelnost, tak to musi nahanet LEL so randumb xDDD "humorem".
      • Protože AAA jsou strašně složitý hry. Žádný cutscény na každym rohu, žádný QTÉčka, žádný autoaimy, autohealy a samá originalita. Prostě komplexní hratelnost. *15*
    • N7N7
      Místní Führer a fanoušci Hitlera budou mít nepochybně radost, ale pro nás normální lidi to asi nebude.
      • přesně tak my normální lidé žijící si svůj normální život zabývající se normálnímu věcmi , my si zasloužíme nějakou normální hru, třeba o naprosto normálním dni kdy normálně vstanu a normálně si udělal snídani žádná hrozivá a pomatená dobrodružství a nepředvídatelné události, brý den Pane Pytlíku
        • N7N7
          Aha, já hned tušil, že ze slůvka "normální" tady zase někdo dostane záchvat. *2*
          • Co si to dnes dovoli vydavat za hry vzdyt hitler nechodi v kapuci , nikdo neskace z kostelni veze do sena, to nikoho nebude zajimat my si radsi pockame na vanoce koupime 2 normalni assasiny k tomu jeste assasinskej remaster a budeme se tesit az vyjde dalsich 6 assasinu v roce 2015.
            To prece neni normalni chtit za hru 2 dolary vzdyt kazdej normalni assasin prece stoji 60 !
            • Mato1987
              pullet killer a triplex palec hore *1*
  • Dogkiller
    Kdyby byl dnes 1. duben, tak bych byl přesvědčen, že se jedná o nějaký vtípek. Takto nevím co si o tom myslet...
  • Magister_Peditum
    Drsný. To je tak ujetý, že mě to začalo zajímat. *1*
  • Ja wundershőn!!!
  • Pokud by tento název neprošel, mohou zvolit Bad Day L.A. 2 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit