Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná jsem divnej, ale takovádle parodická ptákovina zasměšňující celou tu ideologii mi teda nepřijde jako propagace nacismu...jak tu někteří duševně slabší jedinci naznačují - že to bude bavit hlavně nácky *7*

    To já jsem asi über latentní nacista, v Red Orchestře 2 hraju jen za Němce, v Europě Universalis IV jsem už tolikrát zformoval Německo, že to na prackách a nohou nespočítám a v Hearts Of Iron zavlál hákový kříž nad Kremlem, Bílým domem a Londýnem také nesčetněkrát...jen přemýšlím, jestli jsem i zamaskovaný Zerg když jsem ve StarCraftu hrál hlavně za ně...
    • Heil Kartoffel!
    • Mato1987
      Krásne napísané, ja som zase masový vrah prostitútok a policajtov podľa štastistík GTA V.
  • Ale no tak , tezky boty a vyholena hlava , prece hned neznamena nacek a milovnik Ady !!! Oi
    • vlastik.plaminek
      Taky když na většinu takových škatulkovačů vytáhneš pojmy jako sharp, bonehead nebo mod tak čumí jak půl prd*le z křoví a neví, která bije.
    • Ve stáří bude většina z nás plešatá a starat se o svoje chodidla ve správných zdravotních botách je přece rozumné, no né? *5*
  • Inquisitor
    A jako DLC se představí Putin v New Yorku.
  • Mato1987
    už som to kúpil a hneď dva krát, jednu kópiu na PC pre môjho strýka, veľkého fanúšika horských strelcov (určite aspoň touto formou zaspomína na patálie s kamošmi z 5 divízie horských strelcov) a jednu pre mňa na zahraničné cesty po nemecku.
    • victor
      *1* +1 za tu cestu po německu
  • Aleš Smutný má teda hodně zvláštní vkus
  • pro lidi co tu řvou něco o kravině roku, tomuhle se přátelé říká originalita, dříve vcelku normální věc, dnes už příliš nedoceněná, páč víc holt vydělá call of duty 27, mě to připadá jako zajímavá plošinovka, se zajímavým nápadem ale ještě bude muset prokázat zda se víc soustředí na lol efekt nebo na hratelnost
    • ucho
      je vcelku zajímavé, že tobě to připadne jako plošinovka...
      • ok whatever tak je to posraná strategie z pohledu první osoby já se z těch kategorií poseru
  • Magister_Peditum
    Drsný. To je tak ujetý, že mě to začalo zajímat. *1*
  • Dogkiller
    Kdyby byl dnes 1. duben, tak bych byl přesvědčen, že se jedná o nějaký vtípek. Takto nevím co si o tom myslet...
  • Pokud by tento název neprošel, mohou zvolit Bad Day L.A. 2 :)
  • Nazi fetišisté zjevně nepochopili, že si tato satira dělá z nacistického režimu legraci.

    Hru hodnotím více než pozitivně.
    • Jedinej, kdo v tom něco hledá, jsou sluníčková Einsatzkommanda pravdy a lásky.
      • Nebýt jedna z lidí, která sledovat South Park jenom kvůli sprosťárna?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit