Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    konečně Náglové mají co mastit
    • Další paranoidní idi*t.
      • Pete.palis
        říká ti něco ironie?...
        • Mato1987
          ty si až príliš veľký tĺčik nato aby si sa zmohol aspoň na nejakú zmysluplnú ironickú poznámočku.
          • Pete.palis
            ty drž raději p*ču...ten pravej se ozval
            • Mato1987
              niečo ťa pravdepodobne urazilo, skús sa odraziť
    • Mato1987
      to je ale rasistické a vrcholne neprípustné takto očierňovať meno českého maliara.
      Tfuj, hanba ti !
  • Mart9
    Pardon, ale tohle je p*****na roku.
    • Proste indie scena, co bys chtel... umi delat jen nejprimitivnejsi hratelnost, tak to musi nahanet LEL so randumb xDDD "humorem".
      • Protože AAA jsou strašně složitý hry. Žádný cutscény na každym rohu, žádný QTÉčka, žádný autoaimy, autohealy a samá originalita. Prostě komplexní hratelnost. *15*
    • N7N7
      Místní Führer a fanoušci Hitlera budou mít nepochybně radost, ale pro nás normální lidi to asi nebude.
      • přesně tak my normální lidé žijící si svůj normální život zabývající se normálnímu věcmi , my si zasloužíme nějakou normální hru, třeba o naprosto normálním dni kdy normálně vstanu a normálně si udělal snídani žádná hrozivá a pomatená dobrodružství a nepředvídatelné události, brý den Pane Pytlíku
        • N7N7
          Aha, já hned tušil, že ze slůvka "normální" tady zase někdo dostane záchvat. *2*
          • Co si to dnes dovoli vydavat za hry vzdyt hitler nechodi v kapuci , nikdo neskace z kostelni veze do sena, to nikoho nebude zajimat my si radsi pockame na vanoce koupime 2 normalni assasiny k tomu jeste assasinskej remaster a budeme se tesit az vyjde dalsich 6 assasinu v roce 2015.
            To prece neni normalni chtit za hru 2 dolary vzdyt kazdej normalni assasin prece stoji 60 !
            • Mato1987
              pullet killer a triplex palec hore *1*
  • Jack1947
    Odrazuje mně jenom ta grafická stylizace, pche třeba to ale nebude dostatečný důvod to alespon nezkusit... uvidíme.
  • škoda no, kdyby tehdy amici sem neprišli prosazovat svoje investice, ted mohl byt od putina klid
  • Ako malo staci byt slavny po starocia, staci vyvrazdit zopar milionov ludi ... *9*
    • Tjn, zabij jednoho a si vrah. Zabij tři a si několikanásobný vrah. Zabij sto a si masový vrah. Zabij miliony a si dobyvatel...
  • To je důvod, proč co rok spořím na CoD. To je alespoň stále dobře vypadající a zábavná hra a jistota. Nic proti panáčkům z Ankary nebo co to je, ale tohle vypadá na pěknou chujovinu, za kterou bych se dolar (nebo nedej Bože dva) asi styděl vůbec dát. Já vím, že srovnávat opus magnum stříleček s touhle hříčkou sfouknutou z hecu přes víkend, není tak nějak na místě, ale přece si nemyslej, že tohle může hrát normální člověk, kterej by nebyl schpnej rozeznat absurdní hratelnostní nudu, ať už si to hraje na hčernej humor nebo ne. Kdyby radši udělali něco pořádnýho..
    • kubi-wan
      He, z tvýho komentáře mě nejvíc zaujal tvůj rozvinutej smysl pro humor. Prej CoD jako opus magnum stříleček... *15*
      • Tak, ve svým žánru nemá CoD konkurenci, ale to si necháme až ke konkrétnímu článku o CoD.
    • Tvoje jistoty bych chtel mit. ggwp
    • GGG plz... console sux
    • "..CoD."

      stopped reading *11*
    • Mato1987
      keby si radšej to úsilie ktoré vynakladáš na napísanie takéhoto rádoby vtipného bonmotu využil pri tvorbe nejakej simplexnejšej počítačovej hry a prezentoval sa nám tu s výsledkami tak by si určite potešil nielen mňa ale aj svojich rodičov, ktorí by boli na teba určite pyšní.
      • Radit si od cystových gulášů rozhodně nemám ve zvyku, příteli. Ale i přes můj nezájem si vytvářet počítačové hry mi snad ještě může být dovoleno poznat zjevnou po hratelnostní stránce ničím zajímavou hovadinu. A to je právě tahle kravina. Tož, troška tolerance, ne?
      • troll/10

        edit - to je na toho he/he blbce, ukliknul jsem se
  • DLC bude z Putinom ? *1*
    • Ne, s Ježíšem Kristem přeci...
      *12*
      • Proč nenapíšeš spíš s Mohammedem ty hňupe.
  • slované se mlátí mezi sebou a us vrahové se smějí jak to tady dopadne legálně zvolená vláda byla sražena fašisty díky podpoře USA a EU a v Evropě budou další tisíce us vojáčku...starší dohoda že NATO nebude pokračovat směrem k Rusku je dávno zapomenuta tahle US pakáž se znovu musí napakovat na další válce je na tom finančně už vážně špatně ...jejich vzdělání je mizerné svět poznají jen jako vojáci za svobodu své jediné a nejlepší země ....bomby zlatý déšt pro USSA smrt pro ostatní
    • FUJ zmiz ty putinuv smr.e bez psat ty svoje blaboly na novinky tam tě jiste nejaka spína pochválí
      z lidí jako ty je všem lidem z mozkem na *11*
      • Můžeš si s ním podat ruku:)
    • booczech
      Srážku s blbcem vyhraje jen lokomotiva. Takže pozor na lokomotivy Wolf2888 ;-)
    • Magister_Peditum
      Zalez!
    • Ty jsi zabloudil z psychiatrické léčebny novinky.cz ?
    • Aufmachen schnell!
  • Udelame strilecku. No jo, jak se odlisime? Nejaky tema.... Dame do hlavni role Hitlera, to vzbudi pozornost. A taky ze jo. Dobra prace, snad se napakujou. Me se to platit nechce. Uz za 5 ojro na steamu jsou lepsi veci. Ale vypada to, ze ma dobry hlasky, mrknu aspon na lets play, muze to byt zadek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit