Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby to nedopadlo jako Bound by flame
  • P1trs
    Kua tolik lidi tu ma Xbox?
  • http://www.youtube.com/watch?v=PSYxT9GM0fQ
  • Mato1987
    Vyzerá to fakt obstojne, avšak zostávam stále skeptický, hra vychádza už o mesiac a neviem sa zbaviť dojmu, že toto je len dark souls s mierne upraveným a naleštenejším kabátikom.
  • deridon
    Darude - Sandstorm
  • Jack1947
    Zase krvák na hlavní stránce ojojo, každopádně na zkusení se to dá... snad.
  • Tohle neměla být reakce ale komentář.
  • Trochu to nechápu. Vychází hra podobná té "nejobohovatější" hře, Dark Souls, jaká kdy existovala a "fanoušci" na to jen plivou místo toho aby byli rádi, že si můžou něco takového zahrát. Teda asi jsem rád že to nechápu, protože kdybych to chápal, asi bych byl na stejné úrovni jako tito lidé.
  • No tak to tě zklamu, ale tohle není další díl Dark Souls. Stěžuješ si u špatné hry.
  • N0isy
    Hlavně prosím tě nebreč, že tvůj názor sdílí menšina a ten můj většina. Těžký unést tu pravdu, co? Radši si rychle zajdi za psychoušem, i když nevím, jestli se retardace dá vyléčit. *15*
  • tohle ma byt mag a 90% boje se ohani klackem? boring..necekam od toho nic
  • P1trs
    Grafika je paradni. Ocividne toho hodne okopirovali z DS. Boss byl zajimavy. Akorat se mi zda, ze to bude mozna az moc jednoduche, aby to dohral i Pepik z 2.A na svem 30fps Xshitu.
  • seprah
    to teď mluvíš o někom konkrétním?
  • Vem si nick někoho jiného jo.... *7*
  • to se to zase sešlo. Čau/haha/hmmm/hledač Pravdy a nolifer noisy *1* Jen si naklikejte *1* ono nic jiného nezbývá než si na ty svý srágory naklikat.
  • ááá další pan věštec (N0isy)
  • Veskoslav
    A vy mlátíte černochy, stejně pitomý pseudoargument.
  • Rettard detected *7*
  • Veskoslav detected...
  • DS fan dorazili...Všechno je odteď kopie DS. DS vymyslel ten žánr, DS je prostě nejlepší a kdo tvrdí opak je trol a blabla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit