Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patr

    No nemusel by.  Blackout bok a stale je paradny.  Mw bude realnejsi, trochu pomalsi bez grapplehooku apod.    Problem blackoutu, nikdy nebol free to play.  Na konzolach to nevadi, lenze na pc po pol roku od vydania uz je problem neustale naplnit lobby 100 hracov.

    Takze preto by bol freetoplay crossplay obrovska zmena pre cod br. Ani ne kazdy rok. 2014 som kupil aw, dlho nic, potom ww2, neskor 2 roky po vydani IW legacy a BO3 cdkey za 17e, hned po vydani bo4 a MW preorder.



  • Jack1947

    COD MW battlerojál frytuplej bude stát za pytel... jinak ty kupuješ každý rok každý díl podle mě tak někdy od BO2 zdali se nemýlím he ? 😛

  • lito

    hru jsem dohrál, dal jsem výpověď v práci a příští měsíc jdu narukovat. Jsem připraven za USA položit život.

  • sidVicious

    Za mňa je tá kampaň dobrá zábava, ale neviem čo si myslieť o príbehu ako takom. Na jednej strane OK, je to CoD, skoro komiks, berte to tak, na druhej strane vážne posolstvá...Popravde som sa v tom trocha strácal, navyše mi bol osud hlavných hrdinov úplne ukradnutý, možno okrem Garricka, ktorý je fajn. 

    Demencia AI je na Hardened značná, navyše nevidieť rozdiel medzi ruskými jednotkami a AQ, všetci sú rovnako tupí. Najviac ma bavili tie razie v domoch, prípadne veľvyslanectvo, ale tie bežné boje v uliciach boli trocha otravné, málo prekvapivých momentov, akurát nekonečné strieľanie. Úplne ma dorazila misia vo väzení, ktorá začala zaujímavo, ale po získaní kalašnikovov sa zo zbedačených báb v mundúroch stali Delta force a...Vtipný moment bol, keď to moja spolubojovníčka kúpila rovno do hlavy a Farah na ňu síce pozerala, ale vôbec ju to nezaujalo.



  • patr

    Pcoviny vypisujes. Metro zas nema taky multiplayer ako cod. Niekto si radsej zahra s kamaratmi multi ako haluzit sam, hodiny v nejakej hre v podzemi, tesit sa z vylepsenej ai ktoru v mp neriesis. Ja napriklad velmi rad dam peniaze za novy mw. Crossplay, grafika, odstranenie season pass, pomalsie tempo, realnejsi vzhlad hry.._ na to vsetko sa cakalo dlhe roky. Ak este bude free to play battleroyale, dalsia obrovska zmena ktora moze otriast svetom online hier. Cod sa hra na to co je, prevazne multiplayerova hra. Single ani zvlast nepredstavovali. Mp bol venovany velky event 1 augusta.  A v multiplayeri su najvacsie zmeny, logicky.   

  • patr

    Nechapem preco sa mnohi snaz ia z kampane cod spravit farcry. Ved je dopredu zname ze kampan cod je robena ako interaktivny film kde sa medzi filmovymi pasa zami zapojis do deja. Preco by malo vadit skriptovanie? Vsak tam musia spravit atmosferu a vybusnost aby to nestratilo na tempe. Ja mam pocit ze to mnohi nechapete, co je ucelom kampane cod. Je to akesi intro, interaktivny film predstavenie pred hlavnou naplnou hry.  Doslova tam bolo na konci napisane, dej pokracuje v specops.   Ako mna absolutne v tej hre netrapi nejaka vymakana ai. Ved to je rychla filmova hra, nikto sa tam nepotrebuje vyzivat na nejakych strategiach na bojisku. Na to su predsa ine hry. Vymakanym singleplayer hram zas chyba poriadny multiplayer a ten je v novom mw naozaj najvacsi v historii a obsahuje vela noviniek a vylepseni

  • Radkaa

    Kampaň je výborná.😉

  • patr

    Ty si dobra trubka, tieto komentare pri kazdom cod. Vsak ta hra je robena ako interaktivny 5 hodinovy film. To si este za celu dobu cod dielov nepochopil ??  Ak chcem spravit hru ako akcny film, tak snad nenecham hraca behat po obrovskej mape, logika. Na to je tam specops a pripadny battleroyale a obrovska mapa priamo v hre. Vsak ta hra ma najviac obsahu ever a ty traposis s kupovanim, nekupovanim na zaklade dopredu znamej filmovej skriptovanej kampane. Prekvapim ta, call of duty si ludia kupuju kvoli multiplayeru

  • Slyšel jsem někoho říkat, že se bojí jestli děti nepochopí složitost/něpřehlednost příběhu. Já se spíš obávám toho, že děti uvěří tomu, že takhle to opravdu funguje...

  • Marcelskrc

    ehm NE

  • Meow

    Hmm, ne

  • Whoossain

    No jo, ale The Line byla protiválečná střílečka, která měla nějakou myšlenku a přesah. Restartovaný CoD:MW je jen propagandistickej flick, kterej má ideálně posloužit jako náborová hra pro armádu...

  • Lukass

    Jacku divim se ze reaguju ale budiz,  ja si hry kupuju,  tudiz pro mne musi mit nejakou kvalitu, nehraju 20 her za mesic jako nolifer Jack. 

    A treba Metro Exodus je 10/10 hra,  takze vsechno brak neni,  ale je pravda ze z 10 her  co vyjdou sou hratelny tak 2-3

  • Jack1947

    Pro tebe je všechno BRAK😐

  • Lukass

    Brak,  naskriptovana sr@cka ktera si hraje na neco co vubec neni. 

    Navic ta uzasna kampan se da dohrat za 4 hodiny. 

  • Maxianimal

    Souhlas se článkem, povedená kampaň, když se přistoupí na její pravidla.

  • Při pohledu na záběry ze hry jsem si říkal to stejné, vypadá to stejně tupě a nudně jako před deseti lety, jenom s lepší grafikou. Po minutě sledování se mi chtělo už zvracet, čest lidem, co ten hnůj dokáží vydržet hrát víc jak 20 minut v kuse.

  • Mě  při  sledování  gameplay na Youtube nejvíc utkvěl v paměti okamžik  když  se hráč  při  přestřelce v nemocnici kryl za látkovou  zástěnou a ta mu skvěle posloužila. Veškerou odvahu, kontroverzi a syrovost příběhu  zabíjí  hratelnost. Těžko  se ponořit do zápletky  když  se člověk  směje dementni AI, nulové  penetraci materiálů, naskiptované destrukci a faktu že vás  hra považuje za naprostého  idiota kterému  je nutné např.  za tmy říct  že má  použit  noktovizor. To že  rusáci v Urzikstánu létají  na amerických  helikoptérách je zřejmé  chyba omezeného  rozpočtu  tvůrců?! Call of Duty má  blízko  k tvorbě od Marvelu. Někomu  může hrdina metající svůj  štít připadat  boží a jinému je prostě  pro smích. Spec Ops The Line na mě  působilo  úplně  jinak a to i přes  to že  tvůrci ani zdaleka neměli takové  zázemí  a možnosti  jako IW. Navíc nový  engine hru vyjma vzhledu nikam neposunul

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit