Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Chápu to správně, že Blixa je zpět a bude nás informovat ohledně dění na GDC? *4*
    • Blixa ještě piseee, nekeceejjj ....Hype blixa
  • Her story bych si býval rád "zahrál", kdyby nějaký blb (Ryneš?) před časem ve Fightclubu nevyžvanil pointu...
    • Mart9
      *2* *2*
  • Návrat interaktivních filmů ? Už je ten správný čas ?
  • Opravdu unikátní herní zážitek.
  • Chim
    Skutečná Hra roku.
    • le troll face :^)
    • Mart9
      To mě zvedlo ze židle. Povedený trolling. *3*
      • Tak to se raději nedívej na vyhlášení cen IGF...
      • Kozy
        Tak ten LiS nebyl spatnej, ale tohle byl proste vetsi zazitek
        • Mart9
          No zrovna zážitkem argumentovat proti LiS *15* Tu hru jsem dohrál před měsícem a snad každý den jsem si na ni od té doby vzpomněl. Tak silně mě poznamenala. O Vánocích si to prožiju znovu a trochu jinak.
          • Já jí hrál průběžně a je to jediná hra které dokážu odpustit epizodičnost, ale to čekání bylo chvílema neúnosné. Her story je zajímavý koncept, ale na LiS fakt nemá, hrál jsem zaklínače, metal geara, gta 5 fallout 4 atd. zkrátka všechny možné pecky(i nezávislé) co minulý rok nabídnul a žádná hra, ani her story ve mě nezanechala tak silný zážitek, ale strašně mi to prostředí i spousta vedlejších postav připomínalo můj oblíbený seriál Veronica Mars
            • Kritizuji pouze hry, které jsem hrál. Ano, Life Is Strange jsem dohrál a nijak mě tato hra nijak neuchvátila. Hrál jsem samozřejmě i Gone Home (bohužel) a Her Story.
            • Tvůj názor pane nejchytřejší, já aspoň hrál i ty "skutečné" i ty "interaktivní kraviny" tak to můžu posoudit. Z názvu "interaktivní kravina" soudím, že si to ani nehrál, tak přenech laskavě kritiku na jiných, pro mě je interaktivní kravina gone home, ale neopovážil bych se to tvrdit, kdybych jí nehrál
            • Hrou roku by podle měla být skutečná hra, nikoliv interaktivní kraviny typu Life Is Strange a Her Story.
          • Kozy
            Ja pred tydnem, uz jenom kvuli ty delce mam radsi Her Story, prislo mi to mnohem intenzivnejsi, LiS byl mistama utahanej.
            • Chim: Právničinu.
            • Utahanej a ukňouranej. Nicméně i tak je to parádní hra.

              Her Story je zajímavej experiment a nějakou dobu mě to bavilo, ale trochu moc se to podobá tomu, co dělám v práci. A tyhlety úmyslně otevřený konce, aby si v tom jako každej našel to svoje, nemám rád.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Není-li to příliš indiskrétní dotaz, tak... Co máš za práci?
            • Pan Nejchytřejší: třeba piškvorky nebo simulátor cvrkácích kuliček?
    • když vyšlo Ori? Sorry ale vážně ne :))
    • TheGGG
      to skutečně ne...
      • tebe se nikdo na nic neptal
  • jakubc
    Video o téhle hře v češtině:
    http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/game-makers-toolkit-her-story-nejlepsi-herni-design-roku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit