Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm tak jak mne bavil EW tak tenhle DLC se mi moc nelíbí navíc se poposekává to by nevadilo hra má bugy... (naštěstí se dají vypnout pruhy hodit 60fps) trochu zklamání no.

    Čekal jsem i nějaké zbraně plazit se a klapat podpatky které by vzbudily mimochodem i sebe tupější monstrum mne moc nebaví, těším se na Keepera. TedY bod dolu a to jsem byl krásně navnaděný z Revelations2 no šoda no nevadí ale škoda... nemluvě o těch 35gb nebo kloika plus 12gb DLC by to taky mohli vydávat standalone jenže to by bylo cenově nevýhodné. (pro ně) *7*
  • Konzoloidni third person hra ktera dodnes na steamu stoji 60€, uz sem celej zhavej jit utracet dalsi eura za jebnuta dlc.
  • Kvalitka, tak dúfam, že po kvalitnej dávke stealthu príde akčnejšie vyvrcholenie ku jednej z najlepších hier minulého roku :)
  • odpad jsi ty akorát. To DLC je skvělé. Tajemné, temné, hororové, skvělý pocit zranitelnosti. To nové monstrum je opravdu děsivé, DLC je děsivější než skvělá původní hra. Jsem naprosto natěšen na další díl...PS. Líbí se mi jak tvůrci otočili o 180 a najednou se to hraje úplně jinak
  • To první DLC byl neskutečnej odpad. Všechno co bylo v původní hře zábavný, někdo sebral, a nahradil to třema hodinama stealthu s Kidmanovou klapající na podpadkách. Nehledě na neskutečně těžkopádný "cover mechanismus" a fakt, že z těch otázek co zůstalo po původní hře, se člověk zas nějak nedočkal odpovědí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit