Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč drzsot? Mobil nevezmeš do kapsy s dalšíma třema kámošema nepřipojíš k bedně a hrajete proti sobě. Mobil je tak maximálně pro samotáře do busu.
  • Přiznám se, že o tomto zařízení slyším poprvé, ale v době výkonných mobilů a tabletů vymýšlet něco takového, to je skoro drzost a jinak než fiaskem to dopadnout nemohlo.
  • Popravdě je to docela překvapení, tolik PC hráčů se může z každé pixalaté záležitosti po**t, že se divím, že tohle nekupuji. Nemyslím to teď (tak) zle ale když kouknete na steam tak tam jsou stovky 2D her které mohli klidně běžet na téhle "konzoli"
  • A co kdo čekal? Leda tak naivkové kteří tady prohlašovali, jak to bude super...
  • Jack1947
    Je u konce? kolikrát si to ještě přečtem... zdá se mi jakoby stále viděli v tom něco co není *7*

    Takhle to dopadá když se sice myslí ale jen mobilem *3*
  • Nechci nijak dehonestovat tvoje tvrzení, ale vodu máš taky všude dostupnou v běžných domácnostech a přesto lidé chodí kupovat ještě k tomu balenou do supermarketu... Tolik k logice dnešní společnosti.
  • Dá se dneska ještě někde koupit?... V nějaké oficiální distribuci. Nechci žádný shop ze zahraničí, ani aukro a jiné bazary :)
  • N0isy
    Nevím, co čekali. Hrát mobilní hry na televizi? Ale prosím vás. *7*
  • XorxoxTalarius
    Uplne mi zaznel v hlave po docteni clanku hlas Nelsona: Chaa, Chaa *1*
    http://i67.photobucket.com/albums/h287/ghettoindustries/haha_zps2490b572.jpg
  • Kdo by to čekal? *1* Neznám nikoho, kdo v tohle věřil. Konec byl podle mě prakticky od začátku jasný.

    Podobně neblaze dopadne i Steam Machines, protože všechno nastavili naprosto nesmyslně a ceny jsou absolutně mimo realitu.
  • Také to založila nějaká neschopná ženská. To se dalo čekat (také čekalo).
    Chudák ten, kdo na to posla prachy. *15*
    Navíc ta logika....Proč někdo dělá pracně další omezený křáp na hry, když zde máme PC kde jdou hrát i ty levné hry pro chudáky? To je hloupost. Vyrabět něco co zde je. Navíc stylem "Vezme to co zde jde, osekáme to a pak to bude ono"

    btw "Stále štu tweety..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit