Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kissino81

    Ten novej by to zvládnul v klidu.Podle mě vůbec nebyl špatněj.Škoda, že mu brnění nasadili až nakonci a pokračovaní asi nebude.

  • Kissino81

    You are arrested dirtbags.

  • Jde o to, že největší fanoušci MK jsou z raných 90s, kdy frčel jak MK tak RoboCop. Tudíž asi nemá smysl tlačit nějaký hrdiny z novějších let, vzhledem k tomu, že by to na mladší generaci mělo pramalý vliv. K tomu samozřejmě musíš připočíst, že si společnosti jaksi nemohou ukázat na nějakou postavu a dát ji do hry, ale jsou s tím spojený určitý náklady na koupení licence. A asi se shodneme, že RoboCop bude levnější než třeba IronMan. 

  • Robocop jako výběr super, ale ta hudba v traileru je zase epic fail, měli by ty markéťáky už vyhodit.

  • Hry byly dřív - na 1 a 2 jsme rozmlátili hodně klávesnic. Pak ještě chvíli 4, ale pak už jsme z toho vyrostli. Ale MK vychází stále a film je jen odbočka. Koukal jsem, že Robocopů bylo také víc než co znám já ten osmdesátkový, ale nemysílm si, že by byl rozšířenější než MK.

  • michaelfoucault

    První byla hra, poté filmová adaptace. A celá ta série je za tři dekády kontinuálně doplňována dalšími díly. 

  • Ano, naproti tomu MK, natočenej před 25 lety, všichni dozajista znají. 

  • Výběr bonusovejch postav je už od desítky hodně tragickej. 

  • hlavně už dnešní dětska nebudou tušit kdo to je

  • uher

    No RoboCopa hopsajícího po aréně si fakt nedovedu představit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit