Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vypadá že je tento projekt úplně u ledu a už se nikdy nedočkáme *13* škoda vide vypadala dobre
  • Tilwaen
    Nebyly C&C vždy právě o těch kampaních a filmečcích?
  • Jack1947
    Vyborne, takze dnes MP ma preednost , "MMO a F2p", a nejakou tu pch par hodinovou kampan vydame za rok , od vydani hry "clap-clap-clap" (sarkasticky).
  • A o tom má být Free to Play. Pokud je hra SKUTEČNĚ DOBRÁ a já nemám čas na harní, jen tak 2 hodky týdně, tak si za nějaký ten YAK nebo Spitfira zaplatim a rád.
  • Jestli tento díl EA podělá tak už nikdy nebudu žádné CnC očekávat a série pro mě bude mrtvá. Takže dřžím palce aby to vyšlo!
  • To je fakt solidni singleplayer se zabavnymi animacemi TAK neprodelecna zalezitost, ze vsechno musi byt pvp mikrotransakcni mmo homodejovina? Me by to fakt zajimalo. Tak silna a oblibena znacka jako C&C si skutecne neveri, ze by zisky ze standardniho produktu (= hra se super singlem a funkcnim, ale obycejnym multakem) staly za to?
  • Mato1987
    Jediná free to play hra, ktorá ma fakt baví je War Thunder, fakt odporúčam, je to od tvorcov čo pracovali na hrách ako IL Sturmovik a podobne :) Viem, že som extrémne off topic ale War Thunder je fakt parádna hra a je zadarmo, mám nahratých/nalietaných niečo cez 20 hodín a nikdy som nič neplatil, postupne si levelujem jednotlivé lietadlá, rád lietam za američanov a levelujem si môj obľubený P-51D-5 Mustang ale niekedy hrajem aj za britov a levelujem si Spitfire Mk IX :)
    Sorry za offtopic :D
  • Kdo stojí o takovou slátaninu? Copak nemůžou stvořit čistě jen Generals? Copak to musí tak látat? Red Alert dostal pokračování, Tiberium Wars taky a Generals nakonec ne *9* ... A ten jejich free-to-play systém by měli přejmenovat na pay-to-win, já nechci hrát hru grátis se základními jednotkami a věčně jen připlácet za nové levely a vehikly...
  • ja hral TIberian Sun a RA2 vzdy kvuli kampani a filmeckum, skirmish me po dvou mapach omrzel a sitova hra me nezajimala vubec, asi tu hru uz nemohli udelat vic vzdalenejsi mym preferencim, platit za kampan ? chacha
  • Nesnasim tento sizunk system kdy misto aby jste zaplatili 800,- za celou hru budete si jeji casti kupovat po castech a komplet hra vas pak vyjde klidne na 8000,- *10* to si muzou nabouchat do zadele
  • na tohle se tešim
  • Pokud F2P system bude nastavený třeba jako v novém PaZ2 tak mi to nevadí. Nebude mi vadit si koupit balík za 10-20dolarů kde bude plnohodnotná kampaň, ale ostatní věci musí jít odemknout byť třeba časové náročnou cestou hraním zdarma. Moc se těším CC série je moje srcovka a pro mě nejlepší strategie (RA2 forever) :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit