Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Stím spaním na vavřínech těžko říct no, některé ze zmíněných funkcí tam měli být už při vydání (NG+), po měsících se už kvůli tomu člověk důvod vracet moc nemá.

    • ALHAZRED

      Nechci se hadat, ale jestli se dvojku budou starat jako o jedničku, tak se nemužem sťežovat...chudak Folkemon předalaval češtinu malem každej měsic, kvuli patchum, aby to jelo, a timhle bych mu chtel taky poďekovat...😍Navyše ta jednička ješte dnes vypada lip, jak ňakej CP 2077...taky se nechci hadat...😛

      • twicer

        Jojo, o jedničku se starali pěkně, ale také byl o ní po upadající značce Dead Islandu dost velký hlad. Mám trochu obavy zda u druhéhu dokáží udržet nastavené tempo. Jedničku jsme v coopu hráli i po dohrání, dvojku jsem nakonec dohrával sám a stím jak mizerně byla ta kooperace nastavená jsem to mým spoluhráčům neměl ani za zlé, možná i naopak. Ta hra si zasloužila klidně i další rok v troubě, upéct do zlatova.

        Srovnání DL1 a CP2077, pokud se nechceš hádat, tak bys neměl psát takové provokativní krávovinky. 😀 To je přece úplně jiná váhová kategorie, ať se ti subjektivně CP líbí nebo ne. 🙂

      • Srovnáváš nesrovnatelné, ale OK :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit