Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IsimonI
    Já se nechci koukat na akční biják.. Chci si ZAHRÁT akční hru!!! Drsné prupovídky, všude samej výbuch, padající domy, vrtulníky a bouračky.. 99% z videa bylo naskriptovaných záběrů - což dokonale ukazuje co je MW3 zač.xP nejde mi o grafiku,, ale o to, že tyhle všechny pozlátka už tady byly.. Bf3!!! Bf3!!! záběry ze singlu Bf3 vypadají jako skutečná válka(a nedělá to grafika) - MW3 je normální akční film ve kterym mi chyběla už jen roztrhaná americká vlajka.
    • Skutecna valka?Nenech se vysmat prosimte.BF3 i MW3 nevidely skutecnost ani z rychliku.
      Vzdycky se musim pousmat,kdyz vidim nejakeho fanouska nejake hry psat na forech,jak ta jeho oblibena hra neni realna *1* .
      • Jazz
        Jojo, zato ta tvoje je! *5*
        • Moje?jaka moje? mas to nejake popletene hele. *3*
    • ....co to sakra?
  • Ale jó, těším se na další dobrý akční film. *4*
  • jindra.veliky
    gameplay mise z metra

    http://www.youtube.com/watch?v=9Oz3z3cfEUM

    super *4*
    • Jazz
      Zase maskovanej borec s dabérem Ghosta/Gaze ?
      Je to Ghost nebo někod jinej ?
      • jindra.veliky
        me se ten hlas libi. je takovej vycnivajici oproti tem ostatnim *16* *16*
      • ZvacA
        Ne, je to Wallcroft ( ten už byl mimochodem v Cod 4 ). Craig Fairbrass ho sice nejspíš zadabuje, ale je to jen jistá symbolika série Modern warfare, podobně jako Price, ale s Gazem ani Ghostem nemá nic společnýho.
    • ZvacA
      Yep, super je hlavně ten krásný AI moment v čase 6:15, kdy to borec solí do dodávky. A ta ne-vůbec-nepřeháníme- metro jízda, to je prostě fakt parádička, fakt super člověče. To jsem si myslel, že ta šílená plavba v turbo gumovým člunu přes potopený letadlovky v řece Hudson u NY nebude šíleností překonána a vida.

      A o tom právě mluvím, tento herní styl je už tak zastaralý a nesmyslností do očí bijící, až to bolí a i jako fanouška mě to začíná nudit, jen od pohledu, takže asi bude někde chyba . Jako by ani sami IW nevěděli, co vůbec vymyslet, tak to alespoň zaplácaj těmahle chujovinama. Nechci od CoD přímý simulátor ( ačkoli by mu to neuškodilo, jako každé jiné hře ), ale chtěl bych po něm alespoň náznak logiky, která, a to upozorňuju, v CoD 4 hrála ještě docela slušnou roli. Ať mi nikdo netvrdí, že CoD bylo v sérii vždy poskládána z takových kravin a že si vždy musel člověk říct, teď vyhodím pojistky v hlavě a budu jen čumět a klikat. Osobně říkám, že tomu tak nebylo a že tomu tak je nyní, za to můžou jedině tvůrci a jejich neochota trochu na tom zapracovat.
  • Hairy_Ass
    Na jednu stranu si daj práci i detailním zobrazením památníku na Staromáku, se zadní částí Radnice atd, ale pak tam prdnou nějakou obří věž napravo od Týnského chrámu - to je v tom záběru, jak k nebi vzlétne hejno holubů. Je to samozřejmě jedno, jen mě to pobavilo.
  • porad stejnej trapnej skript ve stary grafice za kterou by se stydely i hry z roku 2005.nabihajici nepratele a spawnujici se porad dokola nez se dostanete za urcitou oblast , to je hratelnost 2011?????? kde to jsme ? si mysli ze jsme idiotii????
  • Kr.Pa
    BF3 se snaží udělat podobný (vylepšený) multiplayer jako měla OPF. A co se týče kampaně, tu měla stejně lepší OPF něž jakékoliv to moderní CoD. Tak co řešit.

    OPF = Operace Flashpoint Cold War Crisis

    Trolling is the Art.
    • Ted nevim,jestli se smat,nebo brecet.Asi smat *1* .
    • BF3 je vlastní herní linií, která nemá s OFP vůbec nic společnýho. To už můžeš COD vinit z toho, že jen kopíruje dooma. *7*
      • Kr.Pa
        Doom je jen kopie Wolfenstein, a ano BF3 jde o otevreny boj techniky a vojaku, to same jako v OPF i ze stejne doby ...
        • trolling is no art, trolling is supidity, so stop it now.
          • Kr.Pa
            Joo fakt ??!!
  • MW3 je porad ta sama zvykacka akorat v jinem obalu a lidi porad tu samou blbost zvykaj. je to jako kdyz si porad kupujete u vietnamcu ponozky za cenu 1000kc ale kvalita je na urovni 50 kc protoze na tom meni akorat ceduli.
  • srovnavat cod s BF ? to ste nak mimo ne ? BF neni o singlu ale o multaku , driv u toho ani zadnej singl nebyl
    • IsimonI
      V jaký době žiješ? Jde o to, že Bf3 rozseká CoDa i na poli singlu.. protože tohle je naprostá nuda..
      • Sranda je,ze ten sp jak v MW3 tak BF3 vypada uplne stejne stupidne *1* .Takze pokud bude singl BF3 lepsi jak v mw3,tak to bude mezi slepymi,jednooky kral.
  • cod i bf maji suprove hratelny mp a je to jediny duvod k jejich porizeni. single cast cod sem nedokazal dohrat od tretiho dilu u posledniho bf sem se premohl a zkusil to dohrat. rozdil mezi cod a bf nebyl skoro zadny. u obou to byla tupa zalezitost ve smyslu musis jit tam a musis se tam dostat tudy, aby ti mohli nepratele vbehnout pred zamerovac ve spravny moment. proste zalozitost pro jedince, kteri maji vazny problem nekde v hlave.
    • ty budes asi taky jedinec s nejakym tim problem at uz v hlave nebo nekde jinde. vid :)
  • Spades
    Mě SP u CoD vůbec nevadí. Je to taková pohodovka... Jako se dívat na film, a ten příběh v MW není zas tak špatný...
    • ZvacA
      To zase ne. Je to sice kýčovitý mix všech válečných filmů i klasických klišé postojů, ale přesto má řada Modern warfare z tohoto hlediska něco do sebe. On to hlavně korunoval MW2 se vým konceptem zahájení globálního konfliktu, který má podle mě veliký potenciál a stejně tak spousta věcí se může ve třetím díle dovysvětlit. No, ale problém stále zůstává hlavně v bodě samotnýho gameplaye mezi efektními naskriptovanými momentky a sledováním událostí na pozadí vůbec, kdy to už taková sláva není a podle toho, co jsem měl vidět z ukázky další mise ( a tím nemyslím tu bitvu o New York s ruskou ponorkou ), nepůsobí samotná akce moc dobře, protože Infinity ward mají stále to nepřijemný nutkání dostávat hráče nesmyslně do chaotických a náhlých střetů i přesto, že jste kupříkladu ještě před malou chvíli potajnu a zajímavě infiltrovali nepřátelské postavení a celé se to zvrhává v akci pár maníků proti divizi naskriptovaným dalším maníkům a tenhle režim už přece jen nepůsobí tak dobře jako kdysi, zvláště když se opakuje už třetím dílem v této řadě. Zkrátka stále to působí chaoticky, v některých pasáží nelogicky a neustále se nemůžeš zbavit oprávněnýho pocitu, jak tvůrci zoufale vymýšlejí a neoriginálně spájejí situace dohromady, jen proto aby hráče provedli jednou misí a aby se tam hlavně něco dělo ( a to jsem fanouškem CoD ale tohle nejde nevidět ), takže z tohoto hlediska to vypadá na slabotu a osobně mě drží v motivaci MW3 případně odehrát jen zájem o univerzum a události Modern warfare. A hodně se obávám, že i samotný nápad hodit svět do další světové války nebude tak využitý, jak se nám snaží prezentovat trailer, protože IW se snaží zapasovat tuto problematiku na akční mechanismus a výsledek zase nepůsobí tak dobře. Líbil se mi komentář k traileru na CoD wikia, kde týpek zmínil, že kdyby několik misí bylo ukázkou obrovského střetu armád a vůbec vytvoření jakési frontové linie, kde se navzájem zadržely nepřátelské jednotky ( nepředstavovat si hlavně něco ve smyslu zákopové války, jen obrazně z pohledu setkání armád na grafické mapě ), namísto pouhého koridorového procházení budovami nebo hraní si na hrdinu na rozjetém metru nebo autu, kde se jen buduje na tom, že nějaký světový konflikt jakože probíhá, mohlo by to CoD celkově obohatit i podpořit v myšlence, že se teda něco velkýho děje a že nehrajete jen za ačkního maníka, který přeskakuje střechy s Rusáky za zády.
      • Kr.Pa
        US A dala v roce 2000 zakázku hernim studiím o to, kdo udělá US A lepší reklamu tím, že američtí vojáci hrdě brání a osvobozují svoli vlast. Chytlo se toho CoD, Homefront a kdo ví ještě jaké studia. *2*
      • Spades
        To mi právě vůbec nevadí. Jsem docela fanda Horde stylu protivníků... Prostě když si chcu zahrát něco HC, tk si zapnu Diablo, nebo Dark Souls, ale když chcu odreagovačku, kde bezmozkově držím 2 čudlíky a dívám se při tom na epické výbuchy, zahraju si MW 3:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit