Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to, nebo je obraz řezán chybějícím V-synch?
  • Ubrecena warez race zase pousti jednu slataninu za druhou. Bezte si nastavovat max. settings do CSka a velky hry nechte konzolim *3*
  • A proč se to vlastně jmenuje Horizon Zero Dawn?
  • Vypadá to velice nesmyslně. Ale třeba si dali práci aby ten svět byl uvěřitelný a bylo to nějak vysvětleno. Pak tomu spíše hráč věří. Jinak tam běhá a hraje něco ani ani proč, co a jak.

    Umí postavit robota ale mají luk a bederní roušky. Robot jaksi nemá senzory a lehce se mu schováte ale zato má rotačák a řízení palby. Do toho je z nějakého materiálu který není ani dnes *15*

    Jako není umění vymyslet něco jen tak beze smyslu ale dám tomu ten smysl a promyslet to řádně aby tomu šlo věřit. Pak i blbé upíry a další havěť lze udělat suprově.
    • flash789
      navic ty vetsi roboti maji takove zlute vystupky aby po nich ta zrzava trpaslice trpici samomluvou mohla splhat, pri vyrobe tech robotu na ni mysleli ze tam bude chtit vylezt:) Ale docela se na to tesim.
    • Pilgrim66
      Co jsem pochopil, tak ty roboty nestaví, ale jsou pohrobek nějaké předchozí civilizace, viz první trailer.
  • Pilgrim66
    Musím říct, že po shlédnutí traileru mi začalo být úplně jedno, jestli ta hra dává nějakou "vědeckou" logiku nebo ne, ale vypadá to prostě nádherně.
  • mimika vypadá úžasně. Dobrá práce *14*
    • Škoda, že to je jen trailer.
      • To je ingame ty vemeno.
        • Prej ingame. Loooool, typický pezantský snílek, co papá marketingová videa od SORY i s navijákem. Neboj, tvoje zoufalá bublinka splaskne, až to vyjde a já se budu smát tvé naivitě.

          Kratos. - to si zapamatuju a rád se připomenu. Doufám, že budeš čekat na ztrapnění.
          • trulikuli
            a není to jedno? v devadesátých byla grafika oproti dnešku katastrofální a kolik bylo parádních her s kterýma si člověk užil. pokud nemůžeš rozdýchat skvěle vypadajicí hru, nehraj ji a nech si kecy na koledu, my ostatní se moc těšíme :)
          • Ja to chapu. Vase kancl kompy tohle nikdy neutahnou, tak tu brecite jak haranti :-D Na tu vasi master platformu totiz delaji jen porty, pac se to na nic jinyho nehodi *15* *15*
            • Porty, který vypadaj líp, protože konzole je výkonem za opicema... *15*
      • ale i tak to vypadá parádně *3*
  • Kozy
    Jo a už leaknul příběh, tak bacha na to, i když si nemyslim že je zrovna nečekanej.
  • hru hodnotit nebudu, ale absolutne nezajimavej trailer. nahodny casti ingame cutscen, do toho par hlasek. a daj tomu nalepku story trailer *11*
  • Zdravím, stále sbírám respondenty do mého dotazníku a nyní sháním co možná nejvíce respondentů s PS4 jelikož od Xbox One jich mám mnoho. Nabízím možnost výhry 500,1000 a 2000 Kč za vyplnění. Děkuji každému, kdo tomu obětuje trochu svého času a přispěje tím k mé práci. PS. Trailer na exklusivní Horizon Zero Down uděřuje přesně v moment, kdy Microsoft zrušil Scalebound, náhoda? Nemyslím si *1*

    Odkaz na dotazník: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
  • Super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit