Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako mě se libí, ale je pravda že je hodně o pomíjeno tak ale nějakej borec s toho točí videa česky najdete to na tube stačí napsat xenoblade chronicles x česky. A musím uznat že to nevypadá vůbec špatně.
  • Zase ty pokémoni
  • snorgrind
    tak ted jeste pockat na remaster pro NX kterej uz nebude mit region lock a importnout z ciny necenzurovanou verzi *4*
  • tady je degenerovanejch buzen
  • https://www.youtube.com/watch?v=qaYfIdZ-_a0

    tady technický rozbor a musím říct, že to vypadá skvělé na možnosti HW a myslím si, že by to neudělalo ostudu ani na současném HW.
  • Bude tu recenze? Recenzeuje tu někdo JRPG? Recenzuje tu někdo vůbec něco na WiiU? Jinak ony JRPG vychazí i na PS4! Kde je recenze na Tales of Zestiria, Disgaea 5? Jste si vědomi, že tu není recenze na skvělou Bayonettu 2? Hlavně, že je tu milion PR článku o Witcherovi... To je problém si koupít jedno WiiU do redakce?
    • neni to na píísíí..smola:D
      • Na tyhle hry nemaj recenzenta, nikdo tomu v redakci poradne nerozumi a nemá zajem to hrat. To vite aby se na takovouhle hru dala napsat slusnejsi recenze je to třeba hrat aspoň 50 -100 hodin..na coz prumernej recenzent nemá cas..malo penez za hodne muziky..
        • del0
          Ne každého baví hrát hry, kde jsou hlavní postavy copaté lolitky, pubertální mistři účesů a přerostlá kuřátka s 5 metrovými plastovými meči. Ale proč ti to řikám. Ty to přece víš a respektuješ to. Oh wait...
          • vrchovatě sis nakálel do huby *3*
          • Vogon
            Vybuchl jsem smíchy. Urážíš celý žánr, a pak meleš něco o respektu. Tohle jde do sbírky nejlepších příspěvků na games.cz.
            • "Vzhledem k tomu, že sem nenapsal nic jiného, než fakta"

              Ty jsi taková legrační figurka Games.cz něco jako Max, víš jaký je rozdíl ale mezi tebou a Maxem? Max si uvědomuje, že píše sr@čky a píše je všude, ty žiješ v nějaké bublině a myslíš si, že tvoje názory jsou fakta, že jsi bohem diskuzí, že můžeš komentovat(spíše hateovat) hry, které jsi nehrál a myslíš si to z důvodu, že jsi hrál BG či P:T, takže můžeš vše. Samozřejmě zcela infantilní je ohánění fanboys, které píšeš pořád dokola, je nanejvýš vtipné, jelikož když ti někdo poplive ty stará klasiky, které tak miluješ, tak vybuchuješ jako čertík z krabičky, čili jakýmkoliv příspěvkem o fanboys, si sám kálíš do pusinky, jak tak rád říkáváš. Jinak vážně jsi napsal, že Zaklínač je CRPG? To jsi ještě u mě kousek klesl, i když už nevím, kam můžeš klesnout níže.
            • Vogon
              To víš že jo. Ten stihomam tě musí fakt hodně trápit. Za těch pár posledních měsíců co tu oxiduješ a tvé zcestné komentáře tu musíme trpět, sis tu ty nahnal nesmyslů až až. Co pochlub se s námi o tvé poznatky. Pamatuješ jak jsi nám tvrdil že Zaklínač 3 je CRPG? Ty takový znalec RPG, a ani nevíš co to znamená CRPG, no toto. Nebo jak jsi nám tu tvrdil, že kvalita příběhu závisí na množství slov? No to jsme se nasmáli, škoda že ty jsi to myslel vážně. Ale stejně nejlepší je, jak vždycky brečíš u jakékoliv diskuse u Dark Souls(Ta hra tě nezajímá, ale brečíš v každé diskusi). A nezapomínejme na to jak jsi u Diabla 3 brečel, že to není temné, já jsem ti slušně vysvětlil jak to s grafikou od her Blizzardu je, a tys to neunesl a napsal jsi, že to je subjektivní. A teď rychle, odcituj můj komentář, a napiš že to je subjektivní, ty králi diskusí.
            • del0
              Teď se teda musim hodně držet. Vogon, mistr nesmyslů mě tady soudí. *15* Holt když někdo píše pravdu, která se nelíbí, tak žilky vybuchujou, to se stává. Zvlášť pokud se jedná o jistou skupinu fanboyů, které jsi členem.

              "Urážíš..."

              Vzhledem k tomu, že sem nenapsal nic jiného, než fakta, tak tohle působí jako reakce na úrovní 10 leté lolitky... což mě... nepřekvapuje...
            • Vogon
              Ať si dělá co chce, ale ať pak nepíše hovadinky o respektu. Ale tak co čekat od hloupého fanboye co ostatním nadává do fanboyů.
            • Děláš si sbírku příspěvku na games jo? Tak si utři poprskaný monitor a utíkej si to někam zapsat
            • zahraj si Vagrant Story, pak se můžeme pobavit jestli Del má pravdu .)
            • Uráží? Spíš ho docela trefně a humorně charakterizoval *4*
  • Jsem zvědavej kdy tu uvidíme recenzi, stejně jako na Dragon Quest Heroes, Tales of... atd.

    Mám pocit že se tu na tento typ her neskutečně sere, ale když vyjde nové autíčko do Rocket League, nebo DLC do CoD, tak se tu z toho každej může posЯat...
    • jestli to nebude tím že tu jrpg nikdo z autorů nehraje, braine

      ale když vyjde nové japonské erpegéčko , nebo DLC do stého final fantasy a chybí recenze, tak se tu z toho každej může posЯat...
      • on tu nikdo nehraje ani hack and slash ukradnutý jejdasku?
    • napriklad na sectore sa jrpg recenzuju stale
  • Strašnej nářez! Už cítím jak se mi pomalu vrací panictví! Kawaii Desu *14* Onii-chan *4*
  • Vogon
    Neskutečně se těším. Původní Xenoblade považuji za jedno z nejlepších JRPG minulé generace, spolu s Ni No Kuni a Valkyria Chronicles.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit